GAL, na wzrok, suplement diety, 48 kapsułek

Marka: GAL

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016153

GAL na wzrok - suplement diety. Preparat przeznaczony jest dla osób pracujących przy komputerze, prowadzących pojazdy po zmroku, narażonych na pracę w złym oświetleniu, odczuwających zmęczenie oczu oraz dla osób starszych.

Tabela

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu 1 kapsułka
Suszony owoc borówki czernicy 254 mg
Ekstrakt z aksamitki wzniesionej, w tym: 100 mg
     luteina 10 mg
     zeaksantyna 1 mg
Witamina C 60 mg *75%
Cynk 10 mg *100%
Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu) 5,5 mg *45%
Witamina A (ekwiwalent retinolu) 349 μg *44%


* Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: suszony owoc borówki czernicy, ekstrakt z aksamitki wzniesionej, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), glukonian cynku, kwas L-askorbinowy, octan DL-alfa-tokoferylu, octan retinylu.

Jak stosować

doustnie, podczas posiłku

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

Przeznaczenie

Borówka czernica poprzez właściwości antoksydacyjne pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji siatkówki oka. Wywiera korzystny wpływ na prawidłowy stan naczyń włosowatych i elastyczność żył, chroniąc je przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Luteina i zeaksantyna zawarte ekstrakcie z aksamitki wzniesionej znajdującym się w preparacie zaliczane są do rodziny karotenoidów i stanowią podstawowe barwniki w siatkówce oka. Cynk wraz z witaminą A pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Cynk przyczynia się także do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A. WitaminyC i E pomagają natomiast w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Preparat przeznaczony jest dla osób pracujących przy komputerze, prowadzących pojazdy po zmroku, narażonych na pracę w złym oświetleniu, odczuwających zmęczenie oczu oraz dla osób starszych.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 596 mg / 1 kapsułkę

Producent

S.P.R.P. GAL
61-012 Poznań
ul. Krótka 4

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.