Gal Tran norweski aromat miętowy, suplement diety, 250 ml

Marka: GAL

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,68

O produkcie

100016149

GAL tran norweski o aromacie miętowym - suplement diety. Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z wątroby dorsza – witaminę A i D oraz Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-3, a szczególnie kwasy EPA i DHA.

Tabela

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu pół łyżeczki  (2,5 ml)
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 903 mg
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone, w tym: 848 mg
253 mg 764 mg
kwas DHA (dokozaheksaenowy) 253 mg
          kwas EPA (eikozapentaenowy) 207 mg
     Omega-6 84 mg
Kwasy tłuszczowe nasycone 543 mg
Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu) 9 mg 75%
Witamina A (ekwiwalent retinolu) 690 μg   85%
Witamina D 6 μg       120%


* Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: olej z wątroby dorsza, naturalny aromat miętowy, witamina E.

Jak stosować

doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia: pół łyżeczki (2,5 ml) dziennie.

Przeznaczenie

Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, natomiast witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witaminy A i D pomagają także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Ostrzeżenia

W przypadku kobiet w ciąży i dzieci stosowanie w tym samym czasie Tranu oraz innych preparatów zawierających witaminy A i D powinno być skonsultowane z lekarzem.


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Ewentualne zmętnienie preparatu jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.

Waga

objętość netto: 250 ml

Producent

S.P.R.P. GAL
61-012 Poznań
ul. Krótka 4

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.