Gardvit A+E, spray do gardła, 30 ml

Dostępny
27,64

O produkcie

100020807

Spray do gardła. 

Właściwości

Składniki preparatu działają nawilżająco i powlekająco na błonę śluzową gardła.

Skład

Aqua Purificata, Glycerin (E422), Polyoxyethylene Sorbitan Monooleate (E433), Tocopheryl Acetate, Aloe Vera Extract, Sodium Benzoate (E211), Potassium Sorbate (E202), Retinyl Palmitate (and) Caprylic/Caprylic Triglyceride (and) Tocopherol, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Lactic Acid (E270).

Jak stosować

Przed pierwszym użyciem należy 3 razy nacisnąć aplikator do pojawienia się sprayu. Wyrób medyczny może być stosowany przez dłuższy czas. W przypadku braku poprawy po 10 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Dzienne spożycie

Dzieci od 6 do 14 roku życia: rozpylić do 3 dawek preparatu na język, przy wstrzymanym oddechu. Stosować maksymalnie 3 razy w ciągu dnia pod kontrolą dorosłych.
Dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia: wstrzymać oddech i rozpylić do 4 dawek na język lub tylną ścianę gardła nie więcej niż 5 razy w ciągu dnia. Preparat stosować po posiłku.

Przeznaczenie

Dla dzieci od 6 roku życia i osób dorosłych w celu łagodzenia dolegliwości związanych z chrypką, uporczywym odchrząkiwaniem oraz suchością w jamie ustnej.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, zdala od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w pozycji pionowej. Nie należy stosować po upływie terminu ważności. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszej aplikacji.

Waga

30 ml netto

Producent

AXPHARM SP ZOO
Chodkiewicza 73
Bydgoszcz

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.