Gastrolax Owoce i Błonnik, kostka, 18 sztuk

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Gastrolax Owoce i Błonnik, kostka, 18 sztuk

100033327

Opis

Gastrolax Owoce i Błonnik to suplement diety w formie smacznych kostek do pogryzienia. Wspomagają perystaltykę jelit i pomaga pobudzić leniwe jelita, nie powoduje biegunki. Pomoże również osobom odchudzającym się. 

 


Właściwości

Suplement diety Gastrolax Owoce i Błonnik przeznaczony jest dla osób dorosłych. Preparat w  postaci kostek do gryzienia i żucia. W składzie znajdują się wyciągi owocowe, w tym z tamaryndowca, figi, śliwek, rabarbaru, z dodatkiem inuliny. Składniki te wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i są rekomendowane w przypadku zaparć. Preparaty z błonnikiem najlepiej przyjmować pod nadzorem lekarza.

Kiedy stosować Gastrolax Owoce i Błonnik?

Preparat należy stosować w przypadku pojawienia się problemów układu trawiennego, ze szczególnym uwzględnieniem zaparć. Witaminy i minerały zawarte w produkcie wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu na wielu poziomach.

Jak zażywać Gastrolax Owoce i Błonnik?

Zalecana porcja do spożycia wynosi: 1 kostka (najlepiej na noc). Popić dużą ilością wody. W razie konieczności zwiększenia dawki, należy skonsultować się z lekarzem.

Czy Gastrolax Owoce i Błonnik ma przeciwwskazania?

Przeciwwskazaniem do spożycia suplementu diety jest uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt zawiera w sobie błonnik, dlatego osobom o wrażliwym układzie pokarmowym zaleca się skonsultować stosowanie tego suplementu diety z lekarzem albo farmaceutą.

Czy Gastrolax Owoce i Błonnik jest bezpieczny w ciąży?

Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed przyjęciem preparatu Gastrolax Owoce i Błonnik powinny skonsultować się z lekarzem.


Tabela

Składnik 2 listki
pasta z fig 7060mg
błonnik owiasny 700mg
tamaryndowiec  560mg
korzeń rabarbaru 500mg
syrop z agavy 460mg
olej słonecznikowy 340mg
oncentrat śliwkowy 170mg
inulina  50mg
sproszkowany anyż 50mg

 


Skład

Składniki: pasta figowa z owoców, błonnik owsiany, pasta z pulpy tamaryndowca, proszek z korzenia rabarbaru, syrop z agavy bio*, olej słonecznikowy, koncentrat z owoców suszonych śliwek, aromat figowy, inulina z cykorii*, anyż sproszkowany.

* z upraw ekologicznych.


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

1 kostka na noc popijając dużą ilością wody. W zależności od indywidualnych potrzeb można przyjmować od 1/2 do 1 kostki.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. 


Producent

Lab Pharma,
Ul. Plac Czerwca 1976 2/203,
02-495 Warszawa.


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.