Ginkgo Biloba Pharmovit, suplement diety, 90 kapsułek

Dostępny
26,38
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100012448

Suplement diety zawierający w swoim składzie ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed spożyciem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Pharmovit Sp z o.o.
Spółka komandytowa,
Plac G. Narutowicza 1/6,
09-402 Płock.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jako suplement diety dla osób dorosłych, chcących wesprzeć swoje funkcje poznawcze.

Skład

Składniki: Mikronizowane wytłoki jabłkowe; ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na 24% glikozydów flawonowych; otoczka kapsułki: żelatyna

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą (250ml).

Tabela

Składniki Zawartość w 1 kapsułce
Mikronizowane wytłoki jabłkowe 300,00 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginko Biloba)
- w tym glikozydy flawonowe
100,00 mg
24,00 mg

Waga

Masa netto: 45 g

Właściwości

Miłorząb japoński znany również pod nazwą Ginkgo biloba wspiera funkcje poznawcze. Zawiera naturalnie występujące antyoksydanty chroniące tkanki i komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Pobudza krążenie obwodowe, co przyczynia się do lepszego słyszenia i widzenia.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.