Golamir 2Act, 20 tabletek do ssania

Dostępny
24,97

O produkcie: Golamir 2Act, 20 tabletek do ssania

100016027

Opis

Golamir 2Act łagodzi ból i podrażnienie, chroniąc błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Właściwości

Golamir 2Act, dzięki roślinnemu kompleksowi molekularnemu ActiFilm DOL, działa na ból, pieczenie i trudności w przełykaniu, chroniąc błonę śluzową przed czynnikami wywołującymi podrażnienie.

ActiFilm DOL, złożony z tanin, żywic, polisacharydów i flawonoidów, tworzy warstwę pełniącą rolę bariery, o podwójnym działaniu:
-chroni powierzchnię błony śluzowej;
-normalizuje błonę śluzową.

Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej zapewniają działanie odświeżające. Produkt nie zawiera glutenu i ma przyjemny smak.

Skład

Składniki: ActiFilm DOL, roślinny kompleks molekularny złożony z tanin, flawonoidów, żywic i polisacharydów, olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej.

Jak stosować

Zażyć tabletkę, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

Przeznaczenie

Może być stosowany u dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Golamir 2Act, ze względu na swój mechanizm działania, może być stosowany także w połączeniu z leczeniem farmakologicznym zaleconym przez lekarza.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dystrybutor

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.