Golamir 2ACT, spray bezalkoholowy, 30 ml

Bezalkoholowy spray dla dzieci i dorosłych na ból i stany zapalne gardła.

Dostępny
25,99

O produkcie: Golamir 2ACT, spray bezalkoholowy, 30 ml

100022148

Opis

Spray bezalkoholowy dla dorosłych i dzieci zmniejszający ból gardła i chroniący gardło.


Właściwości

Golamir spray to preparat dla osób borykających się z bólem gardła i przeziębieniem oraz będących w trakcie leczenia stanów zapalnych i podrażnień jamy ustnej i gardła. Może być stosowany w przypadku dolegliwości wywoływanych przez wirusy, bakterie, alergeny lub kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, jak dym, smog i kurz. Produkt jest odpowiedni dla osób, które borykają się z wydzieliną z nosa spływającą do gardła i wywołującą podrażnienia.

Wyrób zawiera kompleks roślinny z rzepikiem pospolitym, mirrą i aloesem zwyczajnym.

  • Roślinny kompleks molekularny ActiFilm DOL – wspiera walkę z bólem. Pomaga uchronić błonę śluzową przed czynnikami wywołującymi podrażnienia. Zawiera żywice, taniny, polisacharydy i flawonoidy. Odpowiada za tworzenie bariery chroniącej błonę śluzową przed czynnikami zewnętrznymi. Pomaga ją znormalizować. Wpływa na tworzenie środowiska niesprzyjającego rozwojowi bakterii.
  • Gliceryna roślinna – pomaga zachować odpowiednie nawilżenie błon śluzowych.

Golamir spray może być stosowany w połączeniu z leczeniem farmakologicznym zaleconym przez lekarza. Nie zawiera glutenu. Ma smak owoców leśnych i jeżyny.

Jak stosować Golamir?

Golamir spray należy rozpylać w jamie ustnej. W przypadku małych dzieci zaleca się jego aplikowanie do wewnętrznej strony policzków. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką. Przy pierwszej aplikacji trzeba usunąć aluminiowe wieczko na butelce i wsadzić do niej dołączony dozownik.

Jak często stosować Golamir?

Golamir spray należy stosować po 4 rozpylenia do 4 razy dziennie u małych pacjentów w wieku od 1 do 6 lat oraz do 8 razy dziennie u dorosłych i starszych dzieci.

Jak długo można stosować Golamir?

Producent nie wskazuje maksymalnego czasu stosowania preparatu Golamir spray.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Golamir?

Podobnie jak inne sposoby na ból gardła, preparat nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.


Skład

Substancje czynne: ActiFilm DOL, roślinny kompleks złożony z: frakcji taninowej i flawonoidowej z rzepiku pospolitego, frakcji polisacharydowej z miąższu liści aloesu zwyczajnego, frakcji żywicznej z mirry.
Zawiera ponadto: glicerynę roślinną, wodę, sok z jabłek, sok z cytryny, naturalne aromaty z owoców leśnych i jeżyn oraz gumę ksantanową.


Jak stosować

Zaleca się aplikowanie do jamy ustnej i gardła:

  • 4 rozpyleń do 4 razy dziennie u dzieci (od 1. do 6. roku życia);
  • 4 rozpyleń do 8 razy dziennie u dorosłych i dzieci (powyżej 6. roku życia).

W przypadku małych dzieci produkt może być podawany do wewnętrznej strony policzków, by stopniowo ułatwić przyjmowanie.
Wstrząsnąć butelką przed użyciem. Opakowanie zawiera dozownik w zamkniętej torebce. Przy pierwszym użyciu usunąć aluminiowe wieczko na butelce i wsadzić dozownik.


Przeznaczenie

Golamir 2Act spray bezalkoholowy jest wskazany w przypadkach bólu gardła, w leczeniu stanów zapalnych i podrażnienia jamy ustnej i gardła, które mogą być wywołane przez wirusy, bakterie, alergeny lub kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi (dym, smog, kurz). Produkt wskazany jest także w stanie przeziębienia, w którym wydzielina z nosa, spływając do gardła, może przyczyniać się do wywoływania podrażnienia.


Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Waga

30 ml netto


Dystrybutor

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

ABOCA S.p.A
Societa Agricola - Localita Aboca,
20-52037 Sanscepolcro (AR) - Italia


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.