Gynotal, żel położniczy, 1 sztuka

Marka: GYNOTAL

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

162,58

O produkcie

100010582

Gynotal to sterylny żel położniczy przyśpieszający i ułatwiający poród naturalny zarówno matce jak i dziecku.

Właściwości

Gynotal to sterylny żel położniczy przyśpieszający i ułatwiający poród naturalny zarówno matce jak i dziecku. Stosowany jest także by chronić krocze przed rozerwaniem. Żel jest hipoalergiczny, może być stosowany zarówno u pierworódek jak i u wieloródek. Dzięki żelowi położniczemu Gynotal poród naturalny jest łatwiejszy i bardziej komfortowy. Żel położniczy Gynotal ułatwia naturalny poród zarówno matce, jak i dziecku. Zapewnia bezpieczniejszy i krótszy przebieg porodu naturalnego. Dodatkowo chroni dno miednicy, pochwę i krocze.

Żel Gynotal zmniejsza tarcie, tworząc gładką bioprzylegającą warstwę na ścianach pochwy, chroniąc dno miednicy, pochwę i krocze a tym samym zmniejsza ryzyko rozerwania się krocza. Jest sterylny, nie zawiera drobnoustrojów, pierwotniaków ani wirusów, co zapobiega zarażeniom w trakcie porodu i tym samym podwyższa bezpieczeństwo Pacjentki i dziecka.
Nie zawiera konserwantów ani lateksu, jest hipoalergiczny – nie powoduje alergii, jest łagodny dla skóry, błon śluzowych, oczu, nosa i ust. Można go bezpiecznie stosować przy wszystkich porodach naturalnych i porodach w wodzie. Gynotal ułatwia również porody, przy których stosowane są próżnociąg i kleszcze.

Tabela

Opakowanie zawiera:
2 strzykawki z żelem (2×12ml) pierwszy etap porodu,
1 strzykawka z żelem (1×12ml) drugi etap porodu,
3 aplikatory,
Instrukcja obsługi.

Skład

woda dejonizowana, glikol propylenowy, karbomer, hydroksyetyloceluloza, wodorotlenek sodu

Ostrzeżenia

Żel położniczy Gynotal może być aplikowany wyłącznie przez lekarza położnika lub położną.

Producent

Meringer

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.