Haspro Fly Family Pack Universal, zatyczki do uszu, 2 pary

Dostępny
40,99

O produkcie

100032501

Haspro Fly Family Pack to zestaw czterech zatyczek do uszu (dwóch par) w dwóch rozmiarach small & regular. Teraz każdy znajdzie dla siebie idealne dopasowanie dzięki dwóm rozmiarom – mały, który idealnie sprawdzi się dla dzieci, kobiet lub osób z małym kanałem słuchowym oraz większy, dla osób z większym kanałem słuchowym. Nie ma możliwości złego dopasowania jest tylko mniejszy lub większy rozmiar!

Właściwości

HASPRO FLY FAMILY PACK UNIVERSAL
Haspro Fly Family Pack to zestaw czterech zatyczek do uszu (dwóch par) w dwóch rozmiarach small & regular. Teraz każdy znajdzie dla siebie idealne dopasowanie dzięki dwóm rozmiarom – mały, który idealnie sprawdzi się dla dzieci, kobiet lub osób z małym kanałem słuchowym oraz większy, dla osób z większym kanałem słuchowym. Nie ma możliwości złego dopasowania jest tylko small i regular.

STOPERY DO USZU PODCZAS LOTU
Haspro Fly Family Pack to niezastąpione stopery do uszu podczas podróży czy to w samolocie, tramwaju lub autobusie, wszędzie tam gdzie chcielibyśmy się „wyciszyć” i w spokoju np. poczytać książkę. Skutecznie redukują otaczający nas hałas, ruch uliczny, rozmowy w środkach komunikacji miejskiej czy też hałas zza okna.

ZATKANE USZU PODCZAS LOTU SAMOLOTEM
Haspro Family Pack to zatyczki, które idealnie nadają się do podróży samolotem. Posiadają specjalny filtr, dzięki któremu redukują ciśnienie i zarazem eliminują uczucie zatkanych uszu podczas startu i lądowania. To idealnie zatyczki, stopery do uchu dla par lub rodzin wybierających się na wakacje.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
- Wyeliminowanie uczucia zatkanych uszu podczas startu i lądowania samolotu
- Skuteczna redukcja ciśnienia w uszach
- Redukują hałas i pozwalają odpocząć w ciszy
- Wielokrotne użycie
- Poręczny wodoodporny aluminiowy pojemnik na zatyczki

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
- 2 sztuki zatyczek do uszu w rozmiarze R-Regular
- 2 sztuki zatyczek do uszu w rozmiarze S-Small (mniejsze)
- Etui do przechowywania zatyczek
- Instrukcja w języku Polskim

Producent

HASPRO Sp. z o.o.
ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.