Hedrin Komfort, pianka do leczenia wszawicy głowowej, 100 ml

24,95
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008667

Hedrin jest wyrobem medycznym zapewniającym skuteczną i nietoksyczną eliminację wszy głowowych i ich jaj.

Dystrybutor

STADA

Ostrzeżenia

Uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Producent

Thornton & Ross

Przeznaczenie

Produkt wskazany do leczenia wszawicy głowowej.

Skład

1,2-oktanodiol (Activdiol), PEG-6 glicerydy kaprylowe/kaprynowe, woda.

Jak stosować

Nałóż
Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem. Zastosuj bezpośrednio na suche włosy. Piankę nałóż na dłonie i rozprowadź palcami lub zwykłym grzebieniem, od cebulek po końce włosów. Upewnij się, że skóra głowy została w całości pokryta preparatem. Unikaj kontaktu z oczami.

Pozostaw
Pozwól aby włosy wyschły w naturalny sposób (lub użyj suszarki). Preparat powinien pozostać na włosach przez co najmniej 8 godzin. Jeśli chcesz, możesz zostawić go na noc.

Spłucz
Spłucz włosy wodą lub umyj zwykłym szamponem. Preparat łatwo się spłukuje, razem z martwymi wszami.

Powtórz
Po 7 dniach powtórz te proste czynności. W razie przypadkowego połknięcia preparatu, należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza i pokazać opakowanie.

Waga

100 ml

Właściwości

Hedrin Komfort jest preparatem zapewniającym bezproblemową eliminacje wszy głowowych i ich jaj. Lekka i nieklejąca konsystencja ułatwia rozprowadzenie preparatu na włosach. Preparat nie ma nieprzyjemnego zapachu, jest łagodny dla skóry, nie zawiera składników mogących spowodować atak astmy.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.