Hedrin Ochrona, odżywka do włosów w sprayu, 120 ml

Dostępny
19,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018288

Hedrin Ochrona to odżywka do włosów w sprayu, która chroni przed zarażeniem się wszawicą.

Producent

STADA POLAND SP. Z O.O.

Przeznaczenie

Ochrona przed wszawicą.

Skład

Składniki: 1,2-Octanodiol, PEG-6 glicerydy kaprylowe/kaprynowe, PEG-12 dimetikon, karbomer, wodorotlenek sodu, aromat (zawiera limonen), woda.

Jak stosować

Rozprowadzić na włosach, nie spłukiwać.

Waga

Objętość netto: 120 ml.

Właściwości

Hedrin® to nowoczesna linia preparatów do leczenia i ochrony przed wszawicą. Linia zawiera 3 preparaty do leczenia wszawicy (roztwór, żel, piankę) oraz preparat do ochrony w postaci odżywki do włosów. Wszystkie produkty Hedrin® wykazują 100% skuteczności, nie zawierają pestycydów, są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci (można je stosować już od 6 m-ca życia).

Hedrin OCHRONA to odżywka do włosów w sprayu, która chroni przed zarażeniem się wszawicą. Ma owocowy zapach pomarańczy i mango. Oprócz ochrony przed wszawicą, odżywka chroni i ułatwia rozczesywanie włosów. Można ją stosować u dzieci już od 6. m-ca życia.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.