Hedrin Ochrona, odżywka do włosów w sprayu, 120 ml

Nat. odżywka w formie w sprayu, chroniąca przed zakażeniem wszawicą.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,87

O produkcie: Hedrin Ochrona, odżywka do włosów w sprayu, 120 ml

100018288

Opis

Hedrin Ochrona to odżywka do włosów w sprayu, która chroni przed zarażeniem się wszawicą.

Właściwości

Wszawica w szkole czy w przedszkolu to powszechny problem, który najczęściej dotyka dzieci w wieku od 2 do 12 lat. W ramach profilaktyki należy wdrożyć odpowiednie zachowania higieniczne. Można też stosować produkty zapobiegające rozwojowi wszy głowowych, takie jak odżywka Hedrin Ochrona. Produkt zawiera składniki o potwierdzonej klinicznie skuteczności* — Actividol i 4% Dimetikon. Activodiol to substancja, która działa poprzez proces fizyczny. Zaburza działanie pancerza wszy, powodując ich odwodnienie i śmierć. Odżywka ma postać sprayu, dzięki czemu jest wygodna w użyciu. Ponadto cechuje się przyjemnym, owocowym zapachem pomarańczy i mango. Jej łagodna formuła ułatwia rozczesywanie, jednocześnie chroniąc i wzmacniając włosy.

Jak działa Hedrin Ochrona?

Składniki zawarte w preparacie Hedrin Ochrona hamują cykl życia wszy głowowych oraz zapobiegają ich dalszemu rozwojowi i rozprzestrzenianiu się.

Jak stosować Hedrin Ochrona?

Jeśli stosujesz odżywkę na mokre włosy, najpierw osusz je ręcznikiem. Później rozprowadź produkt na całej długości włosów i rozczesz grzebieniem. W przypadku stosowania na suche włosy wystarczy rozprowadzić produkt i rozczesać. W obu przypadkach nie powinno się spłukiwać preparatu.

Jak często stosować Hedrin Ochrona?

Stosuj odżywkę Hedrin Ochrona regularnie co najmniej dwa razy w tygodniu. Możesz używać produktu po każdym myciu włosów.

Kiedy stosować Hedrin Ochrona?

Możesz stosować odżywkę, jeśli chcesz zapobiec występowaniu wszy u dzieci od 6. miesiąca życia.

*https://wszawica-hedrin.pl/nasze-produkty/


Skład

Składniki: 1,2-Octanodiol, PEG-6 glicerydy kaprylowe/kaprynowe, PEG-12 dimetikon, karbomer, wodorotlenek sodu, aromat (zawiera limonen), woda.

Jak stosować

Rozprowadzić na włosach, nie spłukiwać.

Przeznaczenie

Ochrona przed wszawicą.

Waga

Objętość netto: 120 ml.

Dystrybutor

STADA POLAND SP. Z O.O.

Producent

STADA POLAND SP. Z O.O.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.