Hedrin, roztwór zwalczający wszy głowowe, 50 ml

Roztwór zwalczający wszy głowowe o bezpiecznym dla zdrowia składzie.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,99

O produkcie: Hedrin, roztwór zwalczający wszy głowowe, 50 ml

100007474

Opis

Hedrin® Roztwór eliminuje wszy głowowe i ich jaja u osób dorosłych oraz u dzieci powyżej 6. miesiąca życia.

Właściwości

Preparat działa nietoksycznie zabijając, a nie zatruwając wszy. Bez obaw można go ponownie zastosować w przypadku kolejnego pojawienia się wszawicy.

Skład

Dimetikon i cyklometikon 5.

Jak stosować

Równomiernie nałożyć wystarczającą ilość roztworu na SUCHE włosy upewniając się, że skóra głowy została w całości pokryta preparatem. Rozprowadzić równomiernie płyn na włosach, od cebulek po końce. Pozostawić preparat na włosach na 1 godzinę.Umyć włosy zwykłym szamponem, spłukać obficie wodą i wysuszyć.Ważne jest, aby Hedrin® Roztwór zastosować ponownie po 7 dniach, w celu usunięcia jakichkolwiek wszy, które mogły się wylęgnąć w tym czasie. Brak drugiej aplikacji może skutkować nawrotem wszawicy.

Przeznaczenie

Hedrin® Roztwór stosuje się na włosy oraz skórę głowy. Jest przeznaczony jedynie do użytku zewnętrznego. 

Ostrzeżenia

Stosowanie u dzieci poniżej 6. miesiąca życia - wyłącznie pod kontrolą lekarza. Podczas stosowania preparatu Hedrin® Roztwór nie należy zbliżać włosów do otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu, nie należy palić papierosów.Włosy z naniesionym preparatem mogą się w takiej sytuacji łatwo zapalić.Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników j preparatu Hedrin®.Nie stosować na uszkodzoną skórę.Zachować ostrożność jeśli Hedrin® Roztwór zostanie rozlany, gdyż może to spowodować niebezpieczeństwo poślizgu.

Możliwe skutki uboczne

Jeśli preparat przypadkowo dostanie się do oczu, przemyć je obficie wodą. Jeśli podrażnienie będzie się utrzymywało, skontaktować się z lekarzem. Przerwać stosowanie Hedrin® Roztwór jeśli pojawi się wysypka skórna lub inne objawy nadwrażliwości. Należy wówczas przemyć skórę wodą z mydłem i poradzić się lekarza.

Dystrybutor

STADA

Producent

THORNTON & ROSS LTD.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.