HEEL, Bronchalis, 50 tabletek

Marka: HEEL

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,97

O produkcie: HEEL, Bronchalis, 50 tabletek

100016978

Opis

Bronchalis-Heel jest stosowany w nieżytach górnych dróg oddechowych, szczególnie, gdy towarzyszy im kaszel. W składzie leku znajdują się m.in. wyciągi z granicznika płucnika, lobelii rozdętej, ipekakuany prawdziwej.

Działanie

Wspomaga w nieżytach górnych dróg oddechowych, szczególnie z objawami kaszlu.

Wskazania

Bronchalis-Heel jest lekiem homeopatycznym stosowanym wspomagająco w nieżytach górnych dróg oddechowych, szczególnie z objawami kaszlu.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować leku jeśli pacjent ma stwierdzone uczulenie na którąkolwiek substancję czynną lub pozostałe składniki leku.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Jeśli objawy nasilą się, nie ustąpią lub wystąpi gorączka należy skontaktować się z lekarzem. Pacjenci, u których stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów, powinni skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.

Stosowanie leku u dzieci

Ze względu na brak odpowiednio udokumentowanych badań dotyczących zastosowania leku u dzieci, lek nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 12 lat.

Przyjmowanie innych leków

Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich lekach przyjmowanych obecnie lub ostatnio a także o lekach, które pacjent planuje przyjmować. Interakcje z innymi lekami nie są znane.

Ciąża

Jeśli pacjentka jest w ciąży, karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania leku w czasie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież od 12 lat: zwykle po 1 tabletce 1-3 razy dziennie. W przypadku nasilenia dolegliwości można zwiększyć dawkowanie, nie należy jednak przekraczać 6 tabletek na dobę. Po uzyskaniu poprawy dawkę należy obniżyć.

Skutki uboczne

Jak każdy lek Bronchalis-Heel może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Skład

1 tabletka zawiera: Substancje czynne- Atropa bella-donna D4 30mg, Lobaria pulmonaria D4 30mg, Kalium stibyltartaricum D4 30mg, Kreosotum D5 30mg, Cephaclis ipecacuanha D4 30mg, Lobelia inflata D4 30mg, Hyoscyamus niger D4 60mg, Bryonia D4 60mg. Substancje pomocnicze- stearynian magnezu.

Producent

Biologische Heilmittel Heel GmbH
Dr. -Reckeweg Str.- 2-4
76532 Baden-Baden, Niemcy

Typ produktu

Lek bez recepty

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.