Helmi Baby, Chusteczki nawilżane EKO z ekstraktem z aloesu, 64 szt.

Dostępny
14,99

O produkcie

100023019

Helmi Baby to chusteczki nawilżane wykonane z czystej bawełny z dodatkiem aloesu, przeznaczone dla dzieci i niemowląt.

Właściwości

HELMI BABY chusteczki nawilżane to doskonały sposób na zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji skóry dzieci podczas przewijania, zachowania higieny po wizycie w toalecie lub podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody. Szczególnie polecane dla dzieci mających problemy z reakcjami alergicznymi skóry. Chusteczki nawilżane Helmi Baby to najwyższej jakości produkt wykonany wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Wyprodukowane z czystej bawełny z dodatkiem aloesu oraz nie alergizujących składników odpowiednich dla delikatnej skóry dziecka. W opakowaniu znajdują się 64 chusteczki.

Doskonałe własności hipoalergiczne wyrobów Helmi Baby są efektem wieloletniej współpracy producenta z fińską Organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację. Walory delikatnych i hipoalergicznych produktów Helmi Baby doceniają tysiące mam i ich dzieci od Ameryki Północnej do Nowej Zelandii. Ekologiczne walory produktów Helmi Baby potwierdzone są symbolem Nordic Swan będącym skandynawskim odpowiednikiem unijnego symbolu ekologicznego EU Ecolabel. Wybierając ten produkt mamy mają pewność, że zarówno one jak i ich pociechy będą nie tylko zdrowe i szczęśliwe ale również będą żyły w czystszym i zdrowszym środowisku.

CECHY PRODUKTU:

  •  doskonałe do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci

  •  świetnie sprawdzają się w podróży

  •  wykonane z czystej bawełny z dodatkiem ekstraktu z aloesu

  •  miękkie i delikatne - nie powodują uczuleń ani podrażnień skóry

  •  pozbawione sztucznych substancji zapachowych

  •  produkt ekologiczny - wyprodukowane w Finlandii

Producent

Delipap Oy, Helmi Baby

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.