Hepatil complex 4w1, suplement diety, 50 kapsułek

Suplement diety z choliną, lecytyną, witaminami E i B6 oraz fosfolipidami.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,67

O produkcie: Hepatil complex 4w1, suplement diety, 50 kapsułek

100002470

Opis

Suplement diety wspomagający prawidłową pracę wątroby.

Właściwości

Formuła suplementu diety Hepatil Complex 4w1 bazuje na kompozycji starannie dobranych składników, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wątroba jest największym narządem miąższowym w ciele człowieka. Ma kluczowe znaczenie dla poprawnego działania organizmu i pełni niemal 500 funkcji. Do zadań wątroby należy m.in. odtruwanie organizmu z toksyn oraz tworzenie i wydzielanie żółci odpowiedzialnej za trawienie tłuszczów.

Dodatkowo odpowiada za termoregulację, co oznacza, że pomaga w zachowaniu odpowiedniej ciepłoty ciała. Wątroba bierze również udział w przemianie materii, zwłaszcza węglowodanów, białek i tłuszczów. Ponadto magazynuje ważne witaminy i mikroelementy, takie jak witaminy A, D, B6, K czy żelazo*. Suplement diety Hepatil Complex 4w1 zawiera substancje będące źródłem fosfolipidów i choliny — lecytynę sojową i diwodorocytrynianu choliny. Ponadto jego recepturę wzbogacono o witaminę B6 i witaminę E.

  • Cholina wspomaga poprawne działanie wątroby. Przyczynia się też do utrzymania właściwego metabolizmu tłuszczów. Niedobór choliny w diecie może spowodować odkładanie się tłuszczu w wątrobie i w rezultacie — jej stłuszczenie. To z kolei może skutkować zwłóknieniem wątroby i jej niewydolnością.
  • Witamina B6 pomaga w zachowaniu odpowiedniego metabolizmu energetycznego. Przyczynia się też do prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Ponadto, wraz z choliną, wspomaga utrzymanie właściwego metabolizmu homocysteiny
  • Witamina E wykazuje silne właściwości przeciwutleniające i wspiera ochronę organizmu przed szkodliwym stresem oksydacyjnym.

Suplement diety ma postać doustnych kapsułek.

Jak dawkować Hepatil Complex 4w1?

Stosuj trzy kapsułki suplementu diety dziennie. Pamiętaj, aby nie przekraczać zalecanej dobowej ilości preparatu.

Kiedy brać Hepatil Complex 4w1?

Możesz stosować preparat, jeśli chcesz uzupełnić codzienną dietę w substancje odżywcze wspomagające utrzymanie zdrowej wątroby.

Jak długo można stosować Hepatil Complex 4w1?

Suplement diety możesz stosować przez dowolnie długi czas. Pamiętaj jednak, że preparat nie może zastąpić odpowiednio zróżnicowanej diety.

Czy stosowanie Hepatil Complex 4w1 w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Jesteś w ciąży lub karmisz piersią, zrezygnuj ze stosowania suplementu diety.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Hepatil Complex 4w1?

Suplement diety nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 12. roku życia. Zrezygnuj ze stosowania preparatu, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

*https://www.hepatil.com/o-watrobie


Tabela

Składnik Zawartość w 3 kapsułkach % RWS*
Lecytyna sojowa w tym 953 mg ---
- Fosfolipidy 924 mg ---
Cholina (pochodząca z diwodorocytrynianu choliny oraz fosfolipidów) 84 mg ---
Witamina E 12 mg 100
Witamina B6 1,4 mg 100

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Skład

olej sojowy rafinowany, kapsułka (żelatyna wieprzowa, substancje utrzymujące wilgoć - glicerol, syrop sorbitolowy, barwnik - tlenki i wodorotlenki żelaza), lecytyna sojowa, diwodorocytrynian choliny, substancja zagęszczająca - wosk pszczeli żółty; octan-dl-alfa-tokoferylu (witamina E); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Jak stosować

3 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom poniżej 12 lat. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Producent

Teva

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.