Herbaya Ginkgo Biloba, suplement diety, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,89

O produkcie

100015904

W skład produktu wchodzi wyselekcjonowany w wyniku badań fizykochemicznych ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) o potwierdzonej przez Herbapol jakości:
- standaryzowany na zawartość glikozydów flawonowych,
- o kontrolowanej czystości mikrobiologicznej,
- pozyskany z naturalnych liści miłorzębu japońskiego.

Właściwości

Miłorząb japoński (Ginkgo biloba):
- korzystnie wpływa na sprawne myślenie w chwilach wymagających wzmożonego wysiłku umysłowego oraz w sytuacjach zwiększonego stresu,
- pomaga zachować słabnącą z wiekiem pamięć,
- wspiera mikrokrążenie w naczyniach mózgowych, przez co przyczynia się do zachowania prawidłowej pracy mózgu,
- zawiera naturalnie występujące antyoksydanty, które chronią komórki organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Tabela

Składniki 2 kapsułki (zalecana dzienna porcja)
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 50 mg
Liść miłorzębu japońskiego* 2500 mg

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; hydroksypropylometyloceluloza; suchy ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego Ginkgo biloba; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki

Przeznaczenie

Suplement diety polecany jest w celu utrzymania dobrej pamięci i słuchu oraz zachowania prawidłowej sprawności umysłowej.

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Skonsultować się z lekarzem w przypadku stosowania leków przeciwzakrzepowych lub przeciwpłytkowych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zawiera żadnych substancji kwalifikowanych przez prawo żywnościowe jako powodujące alergie lub reakcje nietolerancji. Nie zawiera żelatyny. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Waga

Masa netto: 23,8 g (60 kapsułek po 396 mg)

Producent

Zakłady Farmaceutyczne
Polpharma S.A.
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.