Hialopt 0,2%, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,54

O produkcie: Hialopt 0,2%, 10 ml

100002496

Opis

HIALOPT to krople do oczu, które działają na bazie kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za działanie nawilżające i ochronne wobec gałki ocznej. Chroni przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Właściwości

Krople do oczu zawierają kwas hialuronowy (oparty na naturalnym składniku naszych łez), który wykazuje właściwości nawilżające gałkę oczną, łagodząc suchość i symptomy przemęczenia wywołane oddziaływaniem czynników środowiskowych (tj. woda, słońce, wiatr, soczewki, działanie monitora komputerowego). Preparat niweluje symptomy zespołu suchego oka, eliminując na długi czas związany z przesuszeniem dyskomfort.

Skład

Hialuran sodu 0,2%.chlorek sodu, wodorofosforan sodu. dwuwodorofosforan sodu, woda oczyszczona

Jak stosować

Wkropić bezpośrednio do oka 1 kroplę x 2-3/24h.

Przeznaczenie

Preparat zalecany w celu nawilżenia oczu i złagodzeniu uczucia suchości i zmęczenia oczu, których przyczyną jest oddziaływanie czynników środowiskowych (wiatru, kurzu, klimatyzacji, wysokiej temperatury itp.). Ponadto wskazany u osób noszących soczewki kontaktowe, przy zapaleniu spojówek i operacji oka.

Waga

10 ml

Dystrybutor

VIDI Pharma Spółka z o.o., ul. Marszałkowska 84/92 lok 117, 00-514 Warszawa

Producent

I.com medical GmbH

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.