Humana AR. zalecana w ulewaniach, od urodzenia, 400 g. Data ważności 2021-06-17

1,62
Wyprzedane
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

200003352

Humana AR jest specjalnym preparatem opartym o białka mleka, przeznaczonym do postępowania dietetycznego u niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań.

Dystrybutor

Humana Poland Sp. z o.o.
Chłodna 51
00-867 Warszawa


Ostrzeżenia

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.
Humana AR jest przeznaczona do wyłącznego żywienia niemowląt.
Stosować tylko pod kontrolą lekarza.
Najlepszym sposobem żywienia niemowląt jest karmienie piersią. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu karmienia preparatem Humana AR należy skonsultować się z lekarzem pediatrą.
Jeżeli pomimo stosowania preparatu Humana AR ulewanie nie ustępuje, należy ponownie zasięgnąć porady lekarza pediatry.
Humana AR zawiera łatwo przyswajalne węglowodany.
Przy zaburzeniach tolerancji glukozy można stosować tylko pod warunkiem stałego kontrolowania przemiany materii.


Producent

Humana GmbH


Przeznaczenie

Preparat przeznaczony do postępowania dietetycznego u niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań.


Skład

Odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka z mleka w proszku, oleje roślinne, maltodekstryny, laktoza z mleka, substancja zagęszczająca: mączka z ziaren chleba swiętojańskiego, węglan wapnia, emulgator: lecytyna sojowa, cytrynian potasu, ortofosforan wapnia, chlorek potasu, chlorek sodu, mieszanina witamin (wit. C, niacyna, wit. E, kwas pantotenowy, wit. A, wit. B6, wit. B1, wit B2, kwas foliowy, wit. K1, biotyna, wit. D3, wit. B12), L-tyrozyna, cytrynian sodu, węglan magnezu, tauryna, L-fenyloalanina, mleczan żelaza, L-tryptofan, tlenek cynku, siarczan cynku, siarczan manganu, siarczan miedzi, jodan potasu, molibdenian sodu, selenian sodu.


Jak stosować

Zagotuj odpowiednią objetość wody i ostudź do temperatury 70ºC (lub wodę Humana Baby-Wasser podgrzej do temperatury 70°C)
Około połowę potrzebnej objętości wody wlej do czystej butelki.
Załączoną miarkę luźno napełnij proszkiem (nie ubijając). Usuń nadmiar proszku równo z brzegiem miarki i wsyp do butelki z wodą.
Zamknij butelkę i natychmiast wymieszaj silnie wstrząsając, aż do rozpuszczenia się proszku. Dodaj pozostałą objętość wody i ponownie silnie wymieszaj.
Chroń ręce przed gorącą butelką (użyj np. chusteczki). Ostudź pokarm, wstawiając butelkę na 6-8 minut do naczynia z zimną wodą.
Otwórz butelkę, nałóż smoczek i ponownie sprawdź, czy temperatura pokarmu jest odpowiednia do picia - 37°C (niebezpieczeństwo poparzenia).
Zalecane ilości i dawkowanie
Proszę używać wyłącznie załączonej do tego opakowania miarki (miarka mieści ok. 4,4 g proszku). Używaj smoczka do kaszki.


Waga

400 g


Właściwości

Humana AR jest specjalnym preparatem opartym o białka mleka, przeznaczonym dla niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań.
Ulewanie przez niemowlęta niewielkich ilości pokarmu po posiłkach nie jest powodem do niepokoju. Jednak u niektórych niemowląt ta przypadłość występuje częściej. W tych przypadkach Humana AR może pomóc, łagodząc ulewanie.
Humana AR jest dobrze tolerowana i dostarcza dziecku wszystkich składników odżywczych i budulcowych, które są mu potrzebne do zdrowego rozwoju.
od urodzenia
Mleko Humana AR można podawać od urodzenia, jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią.
lekkostrawna
Dzięki zrównoważonemu składowi Humana AR jest szczególnie lekkostrawna.
z mączką z ziaren chleba świętojańskiego
Specjalny składnik - mączka z ziaren chleba świętojańskiego gęstnieje w żołądku niemowlęcia, dzięki czemu pokarm jest w nim skuteczniej zatrzymywany. Zmniejsza to ryzyko powrotu pokarmu do przełyku i jego ulania na zewnątrz.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.