Humavit Wspomaganie odchudzania, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
22,63
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie

100019553

Ziołowy suplement diety.

Właściwości

Zawiera wyciąg z garcinii kambodżańskiej, pomarańczy gorzkiej i morszczynu pęcherzykowatego. Garcinia kambodżańska przyczynia się do ograniczenia wzrostu tkanki tłuszczowej, pomaga utrzymać kontrolę masy ciała, prawidłowy poziom glukozy i tłuszczów we krwi. Pomaga tłumić uczucie głodu, ogranicza łaknienie i apetyt na słodycze. Morszczyn pęcherzykowaty zwiększa uczucie sytości i wspomaga odchudzanie. Pomarańcza gorzka wspiera metabolizm tłuszczów oraz węglowodanów.

Skład

Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: ekstrakt z garcinii kambodżańskiej: 1000 mg; ekstrakt z pomarańczy gorzkiej: 100 mg; ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego 100 mg

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecane spożycie: dwie kapsułki dziennie w trakcie posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać dziennej dawki.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

VARIA SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.