Ibesan, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

136,38

O produkcie

100020345

Ibesan to wyrób medyczny zawierający substancje wspomagające układ pokarmowy.

Właściwości

Przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym.
Łagodzi ból brzucha w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS).Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit.
Składniki aktywne wyrobu to naturalna glinka mineralna (krzemian magnezowo-glinowy) oraz simetikon. Składniki te nie ulegają wchłanianiu w jelitach. Naturalna glinka mineralna absorbuje toksyny, bakterie oraz rotawirusy, uniemożliwiając im przyleganie do błony śluzowej jelit. Simetikon powoduje łatwiejsze łączenie się pęcherzyków gazów w żołądku i jelitach, co ułatwia pasaż gazów w jelitach.

Skład

Składniki: Naturalna glinka mineralna, simetikon 50%, hydroksypropylometyloceluloza, celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, olej z nasion słonecznika, dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Stosowanie doustne. Kapsułki Ibesan powinny być przyjmowane z jedzeniem lub po posiłku. Kapsułki należy połykać w całości, popijając szklanką wody (ok. 200ml).

Dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia: 2 kapsułki 3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować kapsułek Ibesan dłużej niż 30 dni jako jednorazową terapię. Stosowanie kapsułek można wznowić po 4 dniach przerwy w ich przyjmowaniu.

Dystrybutor

Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.
ul. Nocznickiego 31,
01-918 Warszawa

Producent

PK Benelux BV,
Vluchtoord 17,
5406 XP Uden, NL

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.