InFavit baby D3, witamina dla niemowląt, 9 ml

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: InFavit baby D3, witamina dla niemowląt, 9 ml

100002653

Opis

Infavit Baby witamina D3, stanowi uzupełnienie niedoborów witaminy D3 w diecie dziecka i jest ona niezbędna dla sprawnego funkcjonowania małego organizmu oraz dla jego optymalnego wzrostu. Wpływa na rozwój układu kostnego i wspomaga przyswajanie wapnia.

Właściwości

Infavit Baby witamina D3, w postaci kropli, to niezbędny dla prawidłowego wzrostu i rozwoju dziecka element codziennej diety. Wydajna forma w preparacie Infavit Baby, wystarcza na miesięczną kurację (31 dawek). 1 dawka preparatu zawiera 400 j.m. witaminy D. Suplement ten wspomaga wzmacnianie i funkcjonowanie oraz mineralizację rozwijającego się układu kostnego. Ponadto wspiera przyswajanie wapnia, stanowiącego podstawowy składnik tkanki kostnej.

Skład

Olej MCT, witamina D3 (cholekalcyferol)

Jak stosować

Preparat przeznaczony do stosowania doustnego.

Dzienne spożycie

Jedno naciśnięcie dozownika dwa razy dziennie lub dwa naciśnięcia dozownika jeden raz dziennie 

Przeznaczenie

Infavit Baby witamina D3, polecany jest do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety dziecka w niezbędną dawkę witaminy D3.

Ostrzeżenia

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Stosować zgodnie z zaleceniem lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować lnFavit D3 po upływie daty minimalnej trwałości.

Waga

9 ml

Producent

Diagnosis S.A.

Typ produktu

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu