Infectvagin, specjalistyczny żel do higieny intymnej, 150 ml

Dostępny
21,96

O produkcie: Infectvagin, specjalistyczny żel do higieny intymnej, 150 ml

100036978

Descripion: Introduction PL

Specjalistyczny produkt do higieny intymnej


Właściwości

Infectvagin żel to specjalistyczny produkt do higieny intymnej który działa pomocniczo w pielęgnacji skóry okolic intymnych, polecany jest do stosowania podczas infekcji grzybiczej, bakteryjnej, mieszanej oraz jako codzienna higiena u osób z tendencją do występowania nawracających infekcji intymnych.

Zawiera PHMB o działaniu przeciwbakteryjnym. Regularne stosowanie żelu Infectvagin wpływa pozytywnie na komfort i równowagę mikrobiologiczną okolic intymnych.

Kwas mlekowy pozwala utrzymać fizjologiczne pH skóry, co sprzyja ochronie przed rozwojem drobnoustrojów chorobotwórczych.

Hydrolizat kolagenu minimalizuje dyskomfort spowodowany infekcją, wspiera regenerację i przywraca odbudowę naskórka.

Naturalny aminokwas- Trimetyloglicyna (betaina) dzięki właściwościom nawilżającym i ochronnym chroni skórę przed uszkodzeniami. Wyjątkowe połączenie składników myjących z allantoiną i pantenolem wpływa na kojenie i łagodzenie nieprzyjemnych objawów infekcji.                                                                                                                                                                                    Infectvagin żel to produkt stworzony z myślą o kobietach ze skłonnością do nawracających infekcji intymnych o różnej etiologii, zarówno bakteryjnych, grzybiczych i mieszanych, zawiera:
• Kwas mlekowy, w celu przywrócenia prawidłowego pH - naturalnej bariery chroniącej okolice intymne przed rozwojem niekorzystnej flory bakteryjnej
• PHMB- składnik o działaniu antyseptycznym
• Hydrolizat kolagenu o działaniu regenerującym i ochronnym
• Betainę- naturalny aminokwas chroniący skórę przed uszkodzeniami
• Pantenol i allantoinę, które koją i łagodzą uczucie pieczenia i swędzenia towarzyszące infekcjom
Kiedy warto stosować produkt:
• Do odpowiedniej higieny w trakcie leczenia infekcji intymnych
• Po zakończonym leczeniu dla potrzymania dobrego efektu i przywrócenia  równowagi mikrobiomu skóry
• Jako codzienną specjalistyczną higienę okolic intymnych szczególnie u osób z tendencją do występowania infekcji
• W celu  redukcji pieczenia i swędzenia
• Do delikatnego oczyszczenia miejsc intymnych i wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu
 


Skład INCI

Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine Glycerin, Olive Oil PEG-7 Esters, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Panthenol, Allantoin, Polyaminopropyl Biguanide, Xanthan Gum, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid. 


Jak stosować

Nanieść na czystą dlań niewielką ilość żelu, rozcieńczyć niewielką ilością wody, umyć miejsca intymne, a następnie dokładnie spłukać wodą. Do codziennego stosowania.


Przeznaczenie

Codzienna higiena intymna.


Ostrzeżenia

Do użytku zewnętrznego. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje alergia na którykolwiek ze składników. Nie są znane interakcje z innymi produktami. W przypadku wystąpienia podrażnienia i/lub reakcji alergicznej należy zaprzestać stosowania produktu.


Pojemność

150 ml netto.


Producent

VERCO S.A.
Ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 6U
01-015 Warszawa


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.