Inhalator Sanity Smart&Easy , inhalator 1 sztuka.

Marka: SANITY
Dostępny
107,76

O produkcie

100004931

Inhalator smart&easy marki SANITY gwarantuje szybkie, precyzyjne i efektywne podanie leku do chorobowo zmienionych miejsc układu oddechowego. Jest prosty w obsłudze, działa szybko i sprawnie, dając pewność skutecznej aplikacji. Urządzenie jest lekkie, niewielkich rozmiarów, a przy tym wygodne w użyciu i konserwacji. Może być stosowany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Nebulizację (aerozoloterapię) szczególnie zaleca się w leczeniu dróg oddechowych niemowląt i dzieci. Zabieg ten należy do metod nieagresywnych i bezbolesnych, a zarazem wysoce skutecznych. Powinni na to zwrócić uwagę rodzice dbający o komfort oraz bezpieczeństwo swoich pociech. Podawanie środków farmakologicznych drogą nebulizacji zmniejsza odsetek działań ubocznych w porównaniu z lekami podawanymi doustnie, a stosowanie właściwie dobranego inhalatora poprawia komfort życia osób z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, natomiast stosowanie go profilaktycznie u osób zdrowych, przebywających np. w pomieszczeniach zadymionych zmniejsza ryzyko wystąpienia zachorowań.

Wskazania

Inhalator smart & easy marki SANITY gwarantuje szybkie, precyzyjne i efektywne podanie leku do chorobowo zmienionych miejsc układu oddechowego.

Zawartość

1 inhalator

Działanie

-kompresor tłokowy zasilany elektrycznie z systemem nebulizacji aerozolowej do stosowania w domu
-urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem łatwości transportu i obsługi oraz jest zalecane do celów atomizowania -antybiotyków i leków rozszerzających oskrzela
-obudowa z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności termicznej odpowiada europejskim przepisom bezpieczeństwa
Generator inhalatora wytwarza strumień powietrza, który wędruje przez rurkę do nebulizatora. Tam, łącząc się z lękiem, w prosty i skuteczny sposób przetwarzany jest na mgiełkę aerozolu. Dociera on drogą wziewną do najmniejszych szczelin płuc, tchawicy i oskrzeli, dzięki czemu działa w samym ognisku choroby.

Uwagi

Dane techniczne:
-Kompresor tłokowy z systemem nebulizacji aerozolowej
-Klasyfikacja: urządzenie medyczne klasy IIa
-Zasilanie: 230 V / 50 Hz
-Zużycie energii: 170 VA
-Maks. ciśnienie: 2,5 bar (250 kpa)
-Maks. przepływ powietrza: 14 l/min
-Ciśnienie robocze: 1,10 bar (110 kpa)
-Roboczy przepływ powietrza: 4,8 l/min przy 110 kpa
-Średnia wydajność nebulizacji: 0,35 ml/min (przy 4 ml roztworu NaCl)
-MMAD (wymiar cząsteczek): 2,44µm
-GSD (miara dyspersji rozkładu wielkości cząstek aerozolu): 2,44
-Waga: 1,45kg
-Wymiary (dł/wys/gł): 130 x 89 x 146 mm
-Poziom hałasu: 60 dB
-Min. pojemność nebulizatora: 2 ml
-Cykl: 20 min pracy / 40 min przerwy

Dystrybutor

Albert Polska Sp. z o.o.
Obwodowa 4a
32-410 Dobczyce

Producent

CA-MI srl

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.