InnoGIO

InnoGIO to wschodząca marka obecna na rynku polskim i zagranicznym. Firma zajmuje się produkcją urządzeń do pomiaru ciśnienia i temperatury ciała, a także akcesoriów do inhalacji i dezynfekcji. Wszystkie tworzone przez nią wyroby medyczne są zgodne z wymaganiami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Sortuj według

   Urządzenia InnoGIO do pomiarów parametrów ciała

   Produkty InnoGIO są dokładnie testowane i certyfikowane. To nebulizatory, termometry, ciśnieniomierze, soniczne szczoteczki do zębów oraz lampy ultrafioletowe do dezynfekcji. Niektóre z nich wyposażono we wskaźniki zgodne z zaleceniami WHO i czytelne wyświetlacze. Marka InnoGIO ma w swojej ofercie także produkty dla dzieci, np. pluszaki i silikonowe lampki nocne oraz akcesoria do domu pozwalające na uzyskanie odpowiedniego poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

   Nebulizatory, termometry i ciśnieniomierze InnoGIO

   Nebulizatory InnoGIO to wyroby medyczne stworzone z myślą o całej rodzinie. Mogą być wykorzystywane np. przez osoby cierpiące na choroby układu oddechowego, jak astma i alergia, a także podczas aromaterapii. Pracują cicho, są małe i łatwe w użytkowaniu. W zestawach nebulizatorów InnoGIO znaleźć można miękkie maski dla dzieci oraz dorosłych. To urządzenia ładowane za pośrednictwem kabla USB dołączonego do produktu.

   Marka InnoGIO oferuje także termometry pozwalające na bezdotykowy pomiar temperatury. Nie wymagają dotykania skóry, dzięki czemu zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów podczas badania. Służą do wykonywania pomiarów ciała, płynów lub pokarmów w zakresie od 0 do 100°C. Wyposażono je w wyprofilowany otwór czujnika, który skuteczniej zbiera odbitą wiązkę podczerwieni, zapewniając wiarygodne wyniki. Akcesoria medyczne InnoGIO dostępne w Dr. Max zapamiętują ostatnie pomiary i wykonują automatyczną kalibrację. Pozwalają na przełączanie pomiędzy °C a °F. Ceny termometrów InnoGIO różnią się w zależności od typu i stopnia skomplikowania produktu.

   Ciśnieniomierze InnoGIO są dostępne w wersji naramiennej i nadgarstkowej. Wykorzystują procedurę pomiarową oscylometryczną. Wyświetlają wyniki pomiarów do 280 mmHg, a puls – do 199 uderzeń na minutę. To kompaktowy sprzęt wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, funkcję wykrywania arytmii serca oraz pamięć zbierającą informacje o ostatnich pomiarach. Urządzenia InnoGIO pracują bardzo cicho.