IONICKISS Kids jonowa szczoteczka do zębów dla dzieci miękka niebieska, 1 szt.

Dostępny
73,99
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: IONICKISS Kids jonowa szczoteczka do zębów dla dzieci miękka niebieska, 1 szt.

100046780

Opis

IONICKISS Kids jonowa szczoteczka do zębów dla dzieci miękka niebieska, 1 szt. oparta na technologii jonowej, która nie tylko zwalcza płytkę nazębną, ale także chroni przed chorobami dziąseł i przyzębia. Miękka końcówka precyzyjnie czyści zęby.


Właściwości

  • Manualna szczoteczka do zębów dla dzieci.
  • Kolor niebieski.
  • Przeznaczona dla dzieci powyżej 5. roku życia.
  • Innowacyjna technologia jonowa.
  • Miękka końcówka wykonana z antybakteryjnego włosia.
  • Usuwa płytkę nazębną i zapobiega chorobom dziąseł.
  • Można używać bez pasty do zębów.
  • Dodatkowa końcówka w zestawie.

Innowacyjna szczoteczka manualna dla dzieci IONICKISS Kids w kolorze niebieskim to produkt opracowany w zaawansowanej technologii jonowej, która generuje jony przyciągające płytkę nazębną do końcówki szczoteczki. W ten sposób nie tylko usuwa płytkę nazębną, ale także przeciwdziała chorobom dziąseł i przyzębia. Szczoteczka nie generuje hałasu, dlatego nie powoduje u dzieci dodatkowego stresu związanego z myciem zębów. Technologia jonowa sprawia również, że szczoteczka nie wymaga używania pasty do zębów, przez co zapobiega jej połykaniu przez najmłodszych.

Szczoteczka do zębów IONICKISS posiada miękką końcówkę wykonaną z antybakteryjnego włosia, które delikatnie oczyszcza zęby i nie podrażnia dziąseł. Specjalnie wyprofilowana końcówka szczoteczki dociera do trudno dostępnych miejsc, a nieduży korpus ułatwia dzieciom trzymanie szczoteczki w ręce. Szczoteczka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5. roku życia.


Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej

Przeznaczenie

Jonowa szczoteczka do zębów

Dystrybutor

Delken sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.