IONICKISS ORIGINAL jonowa manualna szczoteczka do zębów średnia, 1 szt.

Dostępny
96,52
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: IONICKISS ORIGINAL jonowa manualna szczoteczka do zębów średnia, 1 szt.

100046777

Opis

IONICKISS ORIGINAL jonowa manualna szczoteczka do zębów średnia, 1 szt. oparta na innowacyjnej technologii jonowej, która ułatwia usuwanie płytki nazębnej. Szczoteczka jest cicha i nie wymaga ładowania, dlatego też świetnie sprawdza się w podróży.


Właściwości

  • Manualna szczoteczka do zębów.
  • Innowacyjna technologia jonowa.
  • Końcówka wykonana z antybakteryjnego włosia.
  • Skutecznie usuwa płytkę nazębną.
  • Lekka konstrukcja.
  • Brak konieczności stosowania pasty do zębów.
  • Bezpieczna dla środowiska.
  • Wymienna końcówka w zestawie.

Jonowa szczoteczka do zębów IONICKISS ORIGINAL uważana jest za jedną z najbardziej efektywnych manualnych szczoteczek do zębów, które dostępne są obecnie na rynku. Wszystko to za sprawą innowacyjnej technologii jonowej, która generuje jony przyciągające płytkę nazębną do końcówki szczoteczki. Ten prosty mechanizm pozwala na usunięcie aż o 48% więcej płytki nazębnej w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Szczoteczka nie generuje hałasu i nie wymaga dodatkowego ładowania, dzięki czemu można z niej korzystać zarówno w domu, jak i w podróży.

Szczoteczka do zębów marki IONICKISS posiada końcówkę wykonaną z antybakteryjnego włosia o średnim stopniu twardości, które nie podrażnia szkliwa i chroni dziąsła przed uszkodzeniami. Specyficzna konstrukcja końcówki szczoteczki pozwala na precyzyjne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz czyszczenie wzdłuż linii dziąseł. Za sprawą technologii jonowej szczoteczka nie wymaga stosowania pasty do zębów, co podwyższa jej funkcjonalność.


Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej

Przeznaczenie

Jonowa szczoteczka do zębów

Dystrybutor

Delken sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.