IONICKISS IONPA TRAVEL soniczna szczoteczka do zębów podróżna z technologią jonową Perłowa Biel, 1 szt.

Dostępny
219,00
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: IONICKISS IONPA TRAVEL soniczna szczoteczka do zębów podróżna z technologią jonową Perłowa Biel, 1 szt.

100046785

Opis

IONICKISS IONPA TRAVEL soniczna szczoteczka do zębów podróżna z technologią jonową Perłowa Biel, 1 szt. jest przenośną szczoteczką z wymiennymi końcówkami. To akcesorium do codziennego mycia zębów dla osób o wrażliwych dziąsłach. Dobrze usuwa osad nazębny.


Właściwości

  • Kompaktowa i lekka.
  • Wbudowany timer.
  • Wysoka jakość wykonania.
  • Estetyczny design.
  • Z końcówką IONPA TRAVEL (miękki stopień twardości włókien).
  • 2 sztuki końcówek w zestawie.
  • Zasilanie: baterie AAA.
  • Wodoodporny korpus szczoteczki.

Szczoteczka soniczno-jonowa IONPA TRAVEL od marki IONICKISS generuje jony, które jak magnes przyciągają płytkę nazębną z zębów do końcówki szczoteczki. Umożliwia to efektywne czyszczenie jamy ustnej bez konieczności użycia pasty do zębów. Dzięki zastosowaniu technologii sonicznej włókna szczoteczki wprowadzane są w ruch soniczny zapewniający dynamiczne czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych. Korzystając z akcesorium, można zdecydować się na jeden z 2 trybów czyszczenia: Clean (program do codziennego mycia zębów) i Gumcare (pielęgnacja i masaż dziąseł).

Końcówka szczoteczki IONICKISS IONPA TRAVEL została wyposażona w antybakteryjne włosie. Jej budowa pozwala z kolei na dokładne dotarcie do przestrzeni mięzyzębowych i dokładne czyszczenie wzdłuż linii dziąseł. Integralną częścią szczoteczki jest wbudowane etui ochronne. Element dba o czystość i wygodę podczas przenoszenia szczoteczki. Etui przepuszcza powietrze i ułatwia naturalny proces wysychania włókien końcówki. Dzięki niemu można korzystać ze szczoteczki w domu, biurze i podróży.


Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej

Przeznaczenie

Jonowo Soniczna szczoteczka do zębów

Dystrybutor

Delken sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.