ISDIN Isdinceutics Flavo-C serum antyoksydacyjne, 30 ml

 • Serum do skóry dojrzałej z witaminą C i ekstraktem z miłorzębu japońskiego.
Dostępny
176,50

O produkcie: ISDIN Isdinceutics Flavo-C serum antyoksydacyjne, 30 ml

100038366

Opis

ISDIN Isdinceutics Flavo-C serum antyoksydacyjne, 30 ml to kosmetyk przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry, chroniące przed negatywnym działaniem wolnych rodników. 


Właściwości

Serum do twarzy ISDIN Isdinceutics Flavo-C to bogaty w składniki o działaniu anti-ageing kosmetyk o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi. Właściwości witaminy C w kosmetykach są niezastąpione, a dzięki wysokiemu jej stężeniu (8%) produkt nadaje skórze promienny wygląd, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i stany zapalne. Serum do twarzy stanowi uzupełnienie codziennej pielęgnacji cery i można je stosować rano i wieczorem.

Jak działa ISDIN Isdinceutics Flavo-C?

Produkt rekomendowany jest do skóry pozbawionej blasku, narażonej na zanieczyszczenia powietrza i promieniowanie słoneczne, a także dojrzałej z widocznymi zmarszczkami. Serum do twarzy:

 • chroni przed fotostarzeniem się skóry,
 • niweluje drobne przebarwienia,
 • zapewnia optymalne nawilżenie naskórka,
 • poprawia elastyczność skóry,
 • hamuje szkodliwe działanie wolnych rodników.

Jaki ma skład ISDIN Isdinceutics Flavo-C?

Innowacyjne serum ISDIN Isdinceutics Flavo-C zawiera w swoim składzie:

 • witaminę C 8% – w postaci aktywnego kwasu L-askorbinowego. Neutralizuje wolne rodniki, które przyspieszają starzenie się skóry. Stymuluje do produkcji włókna kolagenowe i zabezpiecza strukturę już istniejących. Widocznie zmniejsza stany zapalne i redukuje przebarwienia naskórka,
 • ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo Biloba) - wykazuje silne działanie antyrodnikowe. Zmniejsza zjawisko utleniania białek i witamin w skórze, przez co przywraca integralność błon.

Kto może stosować ISDIN Isdinceutics Flavo-C?

Serum do twarzy przeznaczone jest do pielęgnacji skóry osób:

 • dojrzałych,
 • narażonych na zanieczyszczenia powietrza i promieniowanie słoneczne,
 • z widocznymi zmarszczkami,
 • z przebarwieniami.

Produkt ISDIN Isdinceutics Flavo-C jest w szczególności rekomendowany do pielęgnacji skóry pozbawionej elastyczności, związanej z utratą włókien kolagenowych, a także niskim stopniem nawilżenia, czego przyczyną jest nadmierna ekspozycja na szkodliwe bodźce zewnętrzne. Preparat należy nakładać codziennie na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy. Podczas aplikacji wykonać delikatny masaż. Stosować pod krem na dzień i na noc.  Można nakładać również na szyję i okolicę dekoltu.

Czy serum ISDIN Isdinceutics Flavo-C jest bezpieczne dla kobiet w ciąży?

Nie ma informacji na temat bezpieczeństwa stosowania serum do twarzy u kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią. W związku z tym przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.


Pojemność

30 ml netto


Uwagi

Zawartość opakowania zamknięta jest w butelce z topazu, która zapewnia stabilność witaminy C.


Dystrybutor

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o. o.
Al. Jerozolimskie 142B,
02-305 Warszawa


Typ produktu

Kosmetyk

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"ISDIN Isdinceutics Flavo-C serum antyoksydacyjne, 30 ml\u00a0","tag":"none"}]},{"html":"to kosmetyk przeznaczone do codziennej piel\u0119gnacji sk\u00f3ry, chroni\u0105ce przed negatywnym dzia\u0142aniem wolnych rodnik\u00f3w.\u00a0","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.