Iskial immuno Max + Cynk, suplement diety, 120 kapsułek

Marka: ISKIAL
Dostępny
31,56

O produkcie

100034643

Iskial immuno max + cynk to suplement diety będący kompleksową formułą, która łączy w sobie wysoką zawartość oleju z wątroby rekina, witaminy D₃ oraz cynk.

Właściwości

ISKIAL IMMUNO MAX+CYNK to kompleksowa formuła, która łączy w sobie maksymalną zawartość oleju z wątroby rekina, witaminy D₃ (maksymalne zawartości w portfolio ISKIAL) oraz cynk. Olej z wątroby rekina jest najbogatszym, naturalnym źródłem cenionych, biologicznie aktywnych substancji – alkilogliceroli i skwalenu. Co ważne – w ISKIAL olej z wątroby rekina jest standaryzowany  na min. 20% zawartość alkilogliceroli. Preparat ze względu na zawartość  witaminy D₃ i cynku pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Preparat ze względu na zawartość cynku wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.

Tabela

 

Składniki

 

Jedna kapsułka zawiera Dwie kapsułki zawierają
Olej z wątroby rekina, w tym: 500 mg 1000 mg
– alkiloglicerole 100 mg 200 mg
– skwalen 8,6 mg 17,2 mg
Cynk (diglicynian cynku) 7,5 mg (75%*) 15 mg (150%*)
Witamina D (cholekalcyferol) 25 µg (500%*) 1000 j.m. 50 µg (1000%*) 2000 j.m.

*procent realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Skład

Składniki: olej z wątroby rekina (w tym: min. 20% zawartość alkilogliceroli, skwalen); otoczka kapsułki: żelatyna wołowa, glicerol; emulgator: wosk pszczeli biały i żółty; cynk (diglicynian cynku); emulgator: lecytyna słonecznikowa; barwnik: tlenki żelaza i wodorotlenki żelaza; witamina D (cholekalcyferol).

Jak stosować

Stosować doustnie, przed posiłkiem.

Osobom mającym trudności z połykaniem zawartość kapsułki można wycisnąć i podawać z pokarmem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 2 kapsułki dziennie, dzieci powyżej 6. roku życia 1 kapsułka dziennie.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia i dosrosłych.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o. 

ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.