Jordan Easy Slide Fresh, nić dentystyczna, 25 m

Marka: JORDAN

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

8,52
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008872

Codzienne czyszczenie zębów nicią jest polecaną przez stomatologów metodą na czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, do których szczoteczka ma utrudniony dostęp. Pomaga dbać o właściwą higienę jamy ustnej i zapobiegać licznym chorobom zębów i dziąseł.

Producent

Jordan

Przeznaczenie

Do czyszczenia trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych.

Jak stosować

1. Oderwij 40-50 cm nici i owiń wokół środkowych palców.

2. Napręż nić i trzymając ją między palcami wskazującymi a kciukami wprowadź delikatnie między zęby.

3. Starannie oczyść zęby przesuwając nić do góry i w dół - również pod linią dziąseł.

4. Do czyszczenia każdej przestrzeni międzyzębowej używaj świeżego fragmentu nici, by nie rozprzestrzeniać bakterii. Przewiń nić.


Właściwości

Pomaga dbać o właściwą higienę jamy ustnej i zapobiegać licznym chorobom zębów i dziąseł,jest polecaną przez stomatologów metodą na czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, do których szczoteczka ma utrudniony dostęp. Płaska, dzięki czemu lepiej czyści wąskie przestrzenie międzyzębowe, nie rwie się i nie strzępi, dzięki czemu łatwo przesuwa się pomiędzy zębami, zawiera pastę do zębów i fluor – unikalne połączenie, które dłużej chroni zęby, czyści i daje poczucie świeżości. Posiada świeży miętowy zapach,

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.