Pharmovit Classic K2 z natto 150 µg, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
27,74

O produkcie: Pharmovit Classic K2 z natto 150 µg, suplement diety, 60 kapsułek

100045450

Opis

Pharmovit Classic K2 z natto 150 µg, suplement diety, 60 kapsułek to suplement diety, który zawiera K w formie menachinonu oraz inulinę.


Właściwości

Pharmovit Classic K2 z natto 150 µg, suplement diety, 60 kapsułek to źródło witaminy K. VitaMK7® to witamina K w formie menachinonu, który powstaje w opatentowanym procesie biofermentacji przy udziale Bacillus subtilis natto, bez użycia dodatkowych środków chemicznych. VitaMK7® w porównaniu do syntetycznych źródeł witaminy K wykazuje większą aktywność biologiczną (zawiera > 99% all-trans MK7). VitaMK7® nie zawiera żadnych alergenów (w tym również soi) oraz charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.


Tabela

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Witamina K vitaMK7® 150 µg (200% RWS)*
Inulina 285,00 mg

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia


Skład

Składniki: Inulina, otoczka kapsułki: żelatyna, witamina K z natto vitaMK7® (menachinon).


Jak stosować

Doustnie. Popić wodą (250 ml).


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie w trakcie posiłku.

Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Suplementacja witaminy K2.


Ostrzeżenia

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


Waga

Masa netto: 21.6.


Producent

Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Kostrogaj 9D,
09-400 Płock

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.