KenayAG, Kwas alfa-liponowy ALA, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
38,99

O produkcie

100016446

KenayAG Kwas alfa-liponowy ALA - suplement diety, zawierający kwas alfa-liponowy, silny antyoksydant, stabilizujący glikemię oraz wpływający korzystnie na metabolizm węglowodanów i tłuszczów.

Właściwości

Kwas alfa - liponowy (ALA) jest kwasem, który występuje w organizmie w niewielkich ilościach, dlatego w niektórych wypadkach bywa potrzebna jego suplementacja.

Tabela

 

składniki 2 kapsułki (porcja dzienna)
Kwas alfa-liponowy (ALA) 200 mg

Skład

Składniki: całkowicie rafinowany olej sojowy; kwas alfa-liponowy; żelatyna wołowa; stabilizator: gliceryna; barwnik: mączka chleba świętojańskiego; substancja zagęszczająca: żółty wosk pszczeli; lecytyna sojowa; barwnik: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparaty nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.


Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 25,5 g

Producent

SOFT GEL Technologies Inc. USA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.