Akuku Kompresy żelowe na piersi A0537, 2 sztuki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

27,99

O produkcie

100036741

Akuku Kompresy żelowe na piersi A0537, 2 sztuki to produkt przeznaczony dla kobiet w okresie karmienia piersią. 

Właściwości

  • Wykonane z nietoksycznego materiału.
  • Nie zawierają lateksu, ołowiu i bisfenolu.
  • Średnica okładu: 15 cm.

Kompresy żelowe akuku® to produkt stworzony w trosce o dobro kobiety w okresie karmienia piersią. Okłady można stosować na zimno lub na ciepło, w zależności od potrzeb.

Stosowanie na ciepło:

Pomagają udrożnić zatkane kanały mlekowe i przynoszą ulgę w przypadku zapalenia sutka, a także obrzmiałych, przepełnionych piersi. Należy je stosować bezpośrednio przed karmieniem w celu ułatwienia wypływu mleka. Można ich również używać przed lub w trakcie odciągania mleka, aby skrócić czas odciągania pokarmu, dzięki pobudzeniu szybszego wypływu mleka.

Stosowanie na zimno:

Przynoszą ulgę piersiom obolałym i obrzmiałym na skutek przepełnienia lub zapalenia sutka. Aby zapobiec przesuwaniu się okładów, można umieścić je w biustonoszu.

Jak stosować

Stosowanie na ciepło: umieścić kompres w pokrowcu na talerzu kuchenki. Ustawić czas w zależności od mocy kuchenki mikrofalowej (700 W - 16 sekund/1 000 W - 13 sekund/ 1 250 W - 11 sekund). Każdy kompres należy podgrzać oddzielnie. Po skontrolowaniu stopnia ogrzania kompresu w razie potrzeby można podgrzać kompres przez dodatkowe 5 sekund.

Stosowanie na zimno: okłady należy umieścić w zamrażalniku na przynajmniej 2 godziny. Przed przyłożeniem do piersi, okłady należy włożyć do pokrowców.

 

Ostrzeżenia

  • Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego – nie stosować do celów innych niż wyżej wymienione.
  • Stosować maksymalnie przez 20 minut.
  • Myć łagodnym mydłem, detergentem.
  • Na kompresy nie należy kłaść ciężkich przedmiotów.
  • Nie stosować u dzieci.

Okładów żelowych akuku nie należy podgrzewać dłużej niż zaleca producent. Podgrzewanie niezgodnie z instrukcją może spowodować ich uszkodzenie. Przed zastosowaniem zawsze należy sprawdzić temperaturę kompresów. Nadmierne podgrzanie lub zbyt długie przykładanie może prowadzić do uszkodzenia ciała. Nie należy stosować na wrażliwą skórę lub otwarte rany. Stosować tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Nie przekłuwać i/lub nie połykać zawartości okładów. Z okładami nie należy zasypiać. W przypadku silnego, utrzymującego się przewlekłego bólu, należy skontaktować się z lekarzem.

Dystrybutor

ALBIS MAZUR SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.