Biofarmacja LABASEN melatonina, kozłek lekarski i magnez na sen, 14 saszetek

Dostępny
19,99

O produkcie: Biofarmacja LABASEN melatonina, kozłek lekarski i magnez na sen, 14 saszetek

100047127

Opis

Biofarmacja LABASEN melatonina, kozłek lekarski i magnez na sen 14 saszetek to suplement diety dla osób, które chcą usprawnić pracę układu nerwowego, w szczególności uregulować rytm snu i czuwania. Preparat uzupełnia dietę o składniki aktywne w formie proszku.


Właściwości

 • Suplement diety z opatentowaną formułą.
 • Preparat dla dorosłych.
 • Produkt z naturalnym magnezem z Morza Martwego.
 • Alternatywa dla suplementów z melatoniną w tabletkach i kapsułkach.
 • Skład wolny od sztucznych dodatków.

W suplemencie diety Biofarmacja LABASEN (14 saszetek) zawarto organiczny cytrynian magnezu. Wspomniana postać pierwiastka jest dobrze przyswajana przez ludzki organizm. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Mineralny składnik jest ważny dla prawidłowego działania układu nerwowego. Formułę suplementu wzbogacono też wyciągiem z korzenia kozłka lekarskiego. Substancja przyczynia się do łatwiejszego zasypiania i utrzymania naturalnego snu. To również istotny składnik w kontekście radzenia sobie ze stresem towarzyszącym intensywnemu trybowi życia.

Skład preparatu Biofarmacja LABASEN dopełnia melatonina – substancja stosowana w celu skrócenia czasu zasypiania. W suplemencie zawarto bezpieczną dawkę melatoniny: 1 mg. Taka ilość substancji zapewnia efekt terapeutyczny. Preparat nie zawiera dodatkowych składników takich jak słodziki, barwniki, wzmacniacze smaku, konserwanty, środki zwiększające rozpuszczalność i musujące. Produkt uzyskał certyfikaty Koszerności (w tym Mehadrin) oraz jakości i żywności Halal.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 łyżeczce RWS*
Kozłek lekarski 300 mg -
Magnez 56 mg 15%
Melatonina 1 mg -

*RWS – Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: cytrynian magnezu, ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (łac.: Valeriana officinalis L.), melatonina.

Jak stosować

Proszek wsypać bezpośrednio do ust i połknąć lub rozpuścić w szklance (50-200 ml) wody i wypić otrzymany roztwór.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli 1 saszetkę dziennie - wieczorem na 30 minut przed pójściem spać.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu u dorosłych, zgodnie z zalecanym spożyciem, wskazany dla pacjentów w celu:
 • regulacji rytmu snu
  • spokojnego zasypania,
  • wsparcia odporności na stres,
  • redukcji zmęczenia,
  • wsparcia w prawidłowym funcjonowaniu układu nerwowego.

 • Ostrzeżenia

  Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed wilgocią

  Ostrzeżenia: Zalecana porcja do spożycia niezbędna dla uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecane stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

  Wsypując preparat bezpośrednio do ust, wypij więcej wody, aby uniknąć zakrztuszenia się.


  Waga

  0,014 g netto

  Producent

  UAB "Netlife"
  ul. Obywatelska 45b/13
  65-736 Zielona Góra


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.