Lacalut Kids, pasta chroniąca zeby przed próchnicą dla dzieci 4-8 lat, 50 ml

Marka: LACALUT

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

9,67

O produkcie: Lacalut Kids, pasta chroniąca zeby przed próchnicą dla dzieci 4-8 lat, 50 ml

100003059

Opis

Idealna pasta dla dzieci 4-8 lat Lacalut o świeżym miętowym smaku.

Właściwości

Pasta Lacalut dla dzieci w wieku 4-8 lat łączy w sobie unikalne właściwości fluoru oraz specjalne składniki czyszczące, które usuwają osad bakteryjny z zębów, czyli przyczynę próchnicy i chorób dziąseł. Mineralizacja aminofluorkiem wpływa na wzmocnienie zębów, które stają się bardziej odporne na próchnicę. Pasta o smaku miętowym przyjemnie odświeża. Preparat zawiera Bis(hydroxyethyl)aminopropyl-N-hydroxyethyloctadecylamin-dihydrofluorid (amin fluoride/Olaflur) i aminofluorek (500ppm).

Skład INCI

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Poloxamer 188, Propylene Glycol, Silica, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropyl Betaine, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Limonene.

Jak stosować

Niewielką ilość pasty nanieść na szczoteczkę. Zęby należy myć przez 2-3 minuty. Stosować przynajmniej dwa razy dziennie, najlepiej po każdym posiłku. W przypadku dzieci poniżej 6. roku życia zaleca się jednorazowo stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu, ponadto maluch powinien podczas mycia zębów być pod kontrolą dorosłego.

Przeznaczenie

Lacalut Pasta dla dzieci 4-8 lat polecana do codziennej higieny i pielęgnacji jamy ustnej, szczególnie rekomendowana do ochrony zębów w okresie ich wymiany z mlecznych na stałe.

Pojemność

50 ml

Uwagi

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. W przypadku przyjmowania fluoru z innego źródła zaleca się konsultację ze stomatologiem. Pasta nie zawiera cukru.

Seria

Kids

Dystrybutor

Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o., ul. Nocznickiego 31, 01-918 Warszawa

Producent

Dr. Theiss Naturwaren GmbH

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.