Lactacyd Caring Glide, żel intymny, 50 ml

Żel intymny nawilżający - zmniejsza uczucie suchości podczas zbliżeń.

Dostępny
18,37

O produkcie: Lactacyd Caring Glide, żel intymny, 50 ml

100011550

Opis

Lactacyd® Caring Glide to żel intymny, który zapewnia odpowiednie nawilżenie i zmniejsza dyskomfort związany z uczuciem suchości podczas zbliżeń.

Właściwości

Lactacyd Caring Glide to preparat na bazie wody, pomaga intensywnie nawilżyć okolice intymne i utrzymać ich prawidłowe pH. Zawiera składniki wspierające walkę z dyskomfortem wynikającym z uczucia suchości. Preparat jest łagodny dla okolic intymnych. Żel cechuje się delikatną formułą.

  • Kwas mlekowypomaga zachować odpowiednie pH miejsc intymnych. Odpowiada za zwalczanie bakterii powodujących infekcje.
  • Gliceryna – pomaga nawilżyć skórę i poprawić jej elastyczność. Wpływa na regulację procesów prawidłowej regeneracji tkanek w okolicach intymnych.

Lactacyd Caring Glide cechuje się naturalnym pH, odpowiednim dla okolic intymnych. Produkt jest wolny od substancji zapachowych i barwników. Żel intymny przeszedł testy dermatologiczne*. To wyrób hipoalergiczny. Może być stosowany z prezerwatywami. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Produkt jest bezwonny i bezbarwny. Nie jest środkiem plemnikobójczym. Nie może być traktowany jako preparat antykoncepcyjny.

Preparat Lactacyd Caring Glide należy aplikować niewielką ilość żelu na czubek palca, a następnie rozprowadzać w miejscach intymnych. Produkt może być używany podczas stosunku. Preparat cechuje się dużą wydajnością. Może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Produkt służy do użytku zewnętrznego.              W przypadku zauważenia reakcji alergicznych należy zaprzestać stosowania żelu intymnego.

Kiedy stosować Lactacyd Caring Glide?

Preparat Lactacyd Caring Glide jest przeznaczony dla osób, które borykają się z uczuciem suchości i dyskomfortem w miejscach intymnych.

Jak długo można stosować Lactacyd Caring Glide?

Producent nie wskazuje maksymalnego czasu stosowania żelu intymnego Lactacyd Caring Glide.

Czy stosowanie Lactacyd Caring Glide, w ciąży jest bezpieczne?

Żel do okolic intymnych Lactacyd Caring Glide nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jeśli mimo wszystko chcesz stosować go w tym okresie, skonsultuj się z lekarzem.

* https://www.lactacyd.pl/lactacyd-caring-glide-p540?gclid=Cj0KCQjwuNemBhCBARIsADp74QSTAw3dsAK6uqLdHXMKOGAi6deNbAO3oznwe96jJAvM9TOKORV5SI8aAh1gEALw_wcB&gclsrc=aw.ds


Skład

Woda, gliceryna, glikol propylenowy, guma celulozowa, karbomer, metylparaben, etylparaben, wodorotlenek sodu, kwas mlekowy.

Jak stosować

Umyj ręce przed użyciem. Wyciśnij niewielką ilość żelu na czubek palca i delikatnie rozprowadź na okolice intymne.

Przeznaczenie

Żel przeznaczony do okolic intymnych

Dystrybutor

OMEGA PHARMA POLAND SP. Z O.O.

Producent

Omega Pharma Poland
Aleja Niepodległości 18
Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.