Lacto kids, suplement diety, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

24,02

O produkcie

100020135

Krople doustne dla noworodków, niemowląt i dzieci.

Właściwości

Suplement diety LactoKids zawiera w swoim składzie dobrze przebadany szczep probiotyczny Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103, który wykazuje korzystne działanie dla zdrowia. Bakterie te występują w formie mikrokapsułek co pozwala na znaczne zwiększenie żywotności bakterii probiotycznych w przewodzie pokarmowym.

Tabela


Składnik

Zawartość w 5 kroplach

Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103

1 mld (1x109CFU*)

Skład

składniki: olej słonecznikowy rafinowany, bakterie kwasu mlekowego zawierające Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103, substancje zagęszczające – mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, substancja przeciwutleniająca – D-alfa-tokoferol (witamina E naturalna).

Jak stosować

Produkt w postaci zawiesiny. Przed każdym użyciem zaleca się energicznie wstrząsnąć zamkniętą butelką aż do uzyskania jednolitej zawiesiny. Po wstrząśnięciu może pojawić się naturalne zmętnienie, które nie stanowi wady. Produkt podawać w trakcie posiłków. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy). Temperatura płynu nie może przekraczać 37°C. W przypadku niemowląt karmionych piersią podawać w ściągniętym mleku matki.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: spożycie 5 kropli dla noworodków, niemowląt i dzieci.

Przeznaczenie

LactoKids to suplement diety w postaci zawiesiny, przeznaczony do uzupełnienia flory bakteryjnej u noworodków, niemowląt i dzieci w okresie antybiotykowej terapii oraz do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków, a także przy zmianach stref klimatycznych, które mogą wywołać zmiany w składzie mikroflory przewodu pokarmowego.

Ostrzeżenia

Suplement diety powinien być przechowywany w miejscu suchym, w temperaturze nie przekraczającej 25°C, bez dostępu promieni słonecznych, z dala od źródła ciepła, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed gwałtownymi zmianami temperatury.
Po pierwszym otwarciu butelki produkt należy zużyć w ciągu 50 dni.

Waga

objętość netto: 10 ml

Producent

BIOFARM SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.