Diather LipidPro, aparat do mierzenia profilu lipidowego, 1 szt

Dostępny
350,93

O produkcie

100022391

Wyrób medyczny przeznaczony do ilościowego oznaczania profilu lipidowego we krwi kapilarnej, surowicy i w osoczu.

Właściwości

LipidPro aparat cechuje szybka, przyjazna dla użytkownika obsługa, wysoka dokładność pomiaru oraz prosta kalibracja dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii RFID. Duży, czytelny wyświetlacz oraz wygodne w użytkowaniu przyciski zlokalizowane w przedniej części aparatu umożliwiają obsługę zarówno przez osoby starsze jak i te zaprzyjaźnione z technologią.  

LipidPro aparat zasilany jest dwoma ogólnodostępnymi bateriami typu AAA, których moc jest wystarczająca do wykonania kilku tysięcy pomiarów. Umiejscowiona z przedniej strony aparatu szczelina na pasek testowy, umożliwia szybki umieszczenie go w odpowiednim miejscu przed nałożeniem próbek krwi. LipidPro aparat nie wymaga klasycznego kodowania, wykorzystana technologia RFID chroni użytkownika przed pomyłkami; do oznaczenia profilu lipidowego wymagana jest mała objętość próbki krwi - tylko 5 ml, a czas pomiaru to jedynie 2 minuty.  

Aparat spełnia surowe wymagania dotyczące dokładności pomiaru określone w Dyrektywie 98/79/EC. 

Skład

ZAWARTOŚC OPAKOWANIA 

  • aparat 
  • baterie 
  • nakłuwacz  
  • lancety 
  • etui 
  • instrukcja obsługi 

Przeznaczenie

Produkt do ilościowego oznaczania profilu lipidowego; przeznaczony do użytku profesjonalnego oraz do samokontroli w warunkach domowych.

Ostrzeżenia

Do stosowania wraz z paskami testowymi LipidPro.

Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk

Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.