Lirene LACTIMA EVERYDAY

Produkty Lirene LACTIMA EVERYDAY są produkowane przez polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne Dr Irena Eris z zachowaniem najwyższych standardów  bezpieczeństwa. Poznaj wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji okolic intymnych bazujące na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych!

Sortuj według
 • LACTIMA EVERYDAY

  Co wyróżnia kosmetyki Lirene LACTIMA EVERYDAY?

  Kosmetyki Lirene LACTIMA EVERYDAY, podobnie jak pozostałe produkty marki Lirene, podlegają licznym testom i kontrolom na różnych etapach produkcji. Wszystkie procedury weryfikacyjne przeprowadzane w czasie wytwarzania kosmetyków mają na celu zagwarantowanie konsumentom najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Ze względu na poszanowanie środowiska i obowiązujące przepisy podczas produkcji kosmetyków Lirene LACTIMA EVERYDAY całkowicie zrezygnowano z testowania na zwierzętach, co potwierdza certyfikat Cruelty Free. Zamiast tego poszczególne produkty szczegółowo sprawdza się w badaniach in vitro i in vivo.

  Moc aloesu w kosmetykach Lirene LACTIMA EVERYDAY

  Formuły kosmetyków do higieny intymnej Lirene LACTIMA EVERYDAY opracowano z myślą o potrzebach skóry delikatnych okolic intymnych. Dlatego w składzie preparatów znalazły się wyłącznie starannie dobrane składniki o niskim potencjale podrażniającym. Ważną rolę w recepturach produktów z tej linii odgrywa aloes. Wykazuje on właściwości odżywcze i przeciwbakteryjne. Wspomaga też proces gojenia podrażnień i zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki takim cechom aloes sprzyja przywracaniu prawidłowej mikroflory bakteryjnej okolic intymnych. To z kolei w znacznym stopniu zmniejsza podatność organizmu na infekcje bakteryjne i grzybicze.

  Produkty z linii Lirene LACTIMA EVERYDAY

  W Dr. Max znajdziesz płyny do higieny intymnej Lirene LACTIMA EVERYDAY. Dużą popularnością konsumentek cieszy się preparat z aloesem przeznaczony dla kobiet od 13. roku życia. Po umyciu pozostawia on długotrwałe uczucie świeżości i redukuje skłonność do zaczerwienień. Znajduje się w wygodnym opakowaniu z praktycznym dozownikiem, co ułatwia jego stosowanie. Poznaj kosmetyki z linii Lirene LACTIMA EVERYDAY i zadbaj o prawidłową pielęgnację delikatnych okolic intymnych