LoGGic+, suplement diety, 7 ml. Data ważności 2021-06-30

3,92
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

200003287

Suplement diety, zawierający żywe kultury bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) oraz witaminę D i E.

Ostrzeżenia

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Do stosowania od pierwszych dni życia noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt i małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy, bezlaktozowy.Równoległe stosowanie innych preparatów z witaminą D (również przez matki karmiące piersią), wymaga konsultacji medycznej.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25 ̊C, z dala od światła. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, zużyć w ciągu 30 dni.


Producent

Pharmabest


Skład

Składniki: średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej MCT), liofilizowane kultury bakterii kwasu mlekowego MICROBAC, cholekalcyferol (witamina D), DL-alfa-tokoferol (witamina E).


Jak stosować

Wstrząsnąć przed użyciem. Krople można spożyć bezpośrednio po odmierzeniu zalecanej porcji lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli za pomocą kroplomierza. Po zastosowaniu produktu należy szczelnie zamknąć opakowanie.


Tabela

Składniki Zawartość w 10 kroplach % RWS*
Witamina D 10 µg 200%
Witamina E 2 mg 17%
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 5 x 109 jtk.  


*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
jtk - jednostki tworzące kolonię


Waga

7 ml netto


Właściwości

Produkt zawiera wyselekcjonowany szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Liofilizat bakterii został opracowany w innowacyjnej i opatentowanej technologii MICROBAC, zwiększającej wytrzymałość bakterii na procesy technologiczne i środowisko zewnętrzne, dzięki czemu skuteczność kolonizacji w jelitach w porównaniu do preparatów opracowanych w klasycznej technologii jest wyższa. Przeznaczony do uzupełniania codziennej diety noworodków, niemowląt i małych dzieci.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:10 kropli zawiesiny.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.