Loggic+, krople doustne, 7 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,57

O produkcie

100009342

LoGGic+ jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych (zawiesiny).

Właściwości

Produkt zawiera wyselekcjonowane bakterie probiotyczne Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Liofilizat bakterii został opracowany w innowacyjnej i opatentowanej technologii MICROBAC, zwiększającej wytrzymałość bakterii na procesy technologiczne i środowisko zewnętrzne, dzięki czemu produktu nie trzeba przechowywać w lodówce, a efektywność kolonizacji w jelitach w porównaniu do  preparatów opracowanych w klasycznej technologii jest wyższa.

Tabela

Wartość odżywcza

100 g produktu

2 krople (0,12 ml)

Witamina D

2700 µg  (40000 IU)

2 µg (80 IU)

Witamina E

608 mg  (11000 IU)

0,45 mg (8,2 IU)

Lactobacillus rhamnosus GG

1,5 x 1012 jtk.

1x10jtk.

jtk. - jednostek tworzących kolonie

IU - jednostek międzynarodowych

Skład

Trójglicerydy krótko i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (olej palmowy - MCT), liofilizowane żywe kultury bakterii kwasu mlekowego MICROBAC zawierające Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 5% (wytworzone z udziałem pochodnych mleka), cholekalcyferol (witamina D), DL-alfa-tokoferol (witamina E).

Jak stosować

Produkt gotowy do spożycia. Wstrząsnąć przed użyciem. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.

Przed pierwszym użyciem należy odkręcić zakrętkę i zastąpić ją kroplomierzem dołączonym  do opakowania. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli za pomocą kroplomierza. Po zastosowaniu produkt należy szczelnie zamknąć.

Dzienne spożycie

10-20 kropli zawiesiny.

Przeznaczenie

Do postępowania dietetycznego w:
trakcie i po antybiotykoterapii,
biegunce infekcyjnej i skróceniu czasu jej trwania,
wspomaganiu odporności,
zespole jelita nadwrażliwego (IBS),
przebiegu alergii i nietolerancji pokarmowych,
uzupełnianiu mikroflory jelitowej.

Ostrzeżenia

Produkt zalecany do stosowania od pierwszych dni życia u noworodków, niemowląt i małych dzieci. Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Równoległe stosowanie u niemowląt lub przez matki karmiące piersią, innych preparatów z witaminą D wymaga konsultacji medycznej.

Waga

7 ml

Producent

Pharmabest

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.