LookDoré IB+Flash Flash Lashes skoncentrowane ampułki wydłużające rzęsy, 10 x 2 ml

Dostępny
53,38

O produkcie

100045114

Skoncentrowane magiczne ampułki specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić Ci dłuższe rzęsy oraz grubsze i ładniejsze brwi

Właściwości

Lookdore IB+ Flash Lashes magiczne ampułki. Działanie natychmiastowe, natychmiastowe wyniki.
Zachwycający i promienny wygląd twojej twarzy.
Najwyższa ilość składników aktywnych zapewnia natychmiastowe działanie i trwałe rezultaty.
Każda ampułka odpowiada na inne, specyficzne potrzeby skóry i może być stosowana razem z innymi produktami w ramach rytuału pielęgnacyjnego lub samodzielnie.

Lookdore IB+ Flash Lashes
Zwiększają gęstość, objętość i siłę rzęs i brwi.
FORMUŁA :
Z LIPO-OLIGOPEPTYDEM + KOMPLEKSEM PEPTYDÓW BIOMIMETYCZNYCH, EKSTRAKTEM Z KWIATU KONICZYNY CZERWONEJ (BOGATYM W BIOCHANINĘ A).
Formuła zawiera specyficzne połączenie substancji czynnych: potrójny kompleks peptydowy, który działa na cykl odnowy rzęs poprzez stymulację produkcji keratyny, działa w połączeniu z peptydem mimetycznym i czerwoną koniczyną, która stymuluje wzrost włosków. W rezultacie spojrzenie nabiera blasku i staje się bardziej intensywne dzięki większej objętości i gęstości rzęs i brwi. Długotrwały efekt.

Jak stosować

WSZYSTKIE RODZAJE SKÓRY/ DO CODZIENNEGO STOSOWANIA

Ostrzeżenia

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody. Nie spożywać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pojemność

10x2ml netto

Skład INCI

Aqua (Water), Glycerin, Crambe Abyssinica Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Panthenol, Xanthan Gum, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sclerotium Gum, Lecithin, Pullulan, Phytosterols, Dextran, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Silica, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Sodium Hydroxide.

Dystrybutor

Milton sp. z o.o

Producent

Megasalfa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.