Lortan, plastry odstraszające komary, 18 sztuk

Marka: LORTAN

Plastry odstraszające komary, zawierające naturalne olejki eteryczne.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

9,36

O produkcie: Lortan, plastry odstraszające komary, 18 sztuk

100011916

Opis

Plastry zawierające naturalne olejki z Citonelli, Eukaliptusa i Geranium. Wydzielają silny zapach, który skutecznie odstrasza komary.

Skład INCI

CYMBOPOGON NARDUS OIL, PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL, EUCALIPTUS GLOBULUS LEAF OIL.

Jak stosować

Otwórz opakowanie, zdejmij warstwę ochronną i naklej plaster na ubranie w pobliżu odsłoniętych części ciała lub umieść na przedmioty znajdujące się w pobliżu. Plaster należy pocierać co około 20 minut w celu skutecznego uwalniania olejków.

Ostrzeżenia

Należy naklejać na ubrania, ekran komputera itp., ale nie bezpośrednio na skórę.Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszczone oczy przepłukać dokładnie dużą ilością wody. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku wodnym. W przypadku konsultacji z lekarzem należy dostarczyć etykietę lub opakowanie produktu. W przypadku małych dzieci zwrócić szczególną uwagę, aby plaster znajdował się poza bezpośrednim zasięgiem dziecka. W przypadku podrażnienia lub uszkodzenia skóry zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Produkt jednorazowego użytku.

Pojemność

18 sztuk

Uwagi

Stosować u dzieci powyżej 3 roku życia. Nie zawierają amoniaku. Nie zawierają alkoholu.

Producent

Ntrade Sp. z o.o., ul. Kolejowa 5A, 58-124 Marcinowice.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.