Lovi, butelka szklana Diamond Glass Baby Shower Girl 3m+ 74/204girl, 250ml

Marka: LOVI

Szklana butelka do karmienia dzieci i niemowląt w wieku od 3 miesięcy.

Dostępny
38,27

O produkcie: Lovi, butelka szklana Diamond Glass Baby Shower Girl 3m+ 74/204girl, 250ml

100012993

Opis

Butelka do karmienia dla dzieci w wieku 3m+.

Właściwości

Butelka szklana LOVI z dynamicznym smoczkiem jest bezpieczna dla karmienia piersią. Nie zaburza odruchu ssania. Jest wykonana z wysokiej jakości naturalnego surowca: szkła borowo-krzemowego (BPA 0%). Jest bardzo trwała i odporna na zarysowania. Zapewnia wysoki poziom higieny i długo trzyma ciepło pokarmu. Pasuje do wszystkich laktatorów LOVI.

Naturalny surowiec (szkło)Trwałe i lekkie szkło boro-krzemowe pozwala dłużej zachować temperaturę pokarmu. Jest łatwe do utrzymania w czystości, idealnie przeźroczyste i w pełni odnawialne. Jest odporne na wahania temperatur (mrożenie, gotowanie).

Dynamiczna końcówka smoczkaWykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, szeroka, profilowana podstawaWykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka.

Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.

Nowy, efektywny zaworek odpowietrzający SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci.

Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.

Posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.


Producent

CANPOL
Puławska 430
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.