Lovi, jednorazowe wkładki laktacyjne, 40 szt.

Marka: LOVI

Wkładki laktacyjne wykonane z 4 warstw, zapobiegają wyciekaniu mleka.

Dostępny
21,39

O produkcie: Lovi, jednorazowe wkładki laktacyjne, 40 szt.

100003289

Opis

Wkładki zbudowane są z czterach warstw, a mimo to są bardzo cienkie.

Właściwości

Lovi wkładki laktacyjne to akcesoria dla kobiet karmiących piersią, do stosowania w dzień i w nocy. Mają grubość 1 mm, dzięki czemu nie są widoczne pod bielizną. Występują w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, beżowej i białej. Wkładki wykończono ozdobną koronką, co pozwala dopasować je do dowolnego kroju biustonosza. Zdobienie produktu wygląda jak część bielizny.

Na wewnętrznej stronie akcesoriów umieszczono podwójny pasek samoprzylepny, który pomaga utrzymać produkt na miejscu i zapobiega jego przesuwaniu w biustonoszu. Wkładki laktacyjne zostały wyprofilowane, dzięki czemu mogą samodzielnie dopasowywać się do kształtu piersi. To produkty delikatne dla skóry. Nie powodują podrażnień.

Wkładki laktacyjne zawierają wysokochłonny wkład żelujący, który pomaga zatrzymać wilgoć wewnątrz produktu. Pozwala on zachować uczucie suchości oraz komfortu. Substancja ta chłonie do 100 ml cieczy. Akcesoria swobodnie przepuszczają powietrze, dzięki czemu pomagają uchronić skórę piersi przed odparzeniami.

Lovi wkładki laktacyjne zostały zapakowane w pojedyncze, szczelne torebki w celu zachowania maksymalnej higieny. Jako wyrób medyczny spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EWG. Lovi wkładki laktacyjne nie zawierają substancji potencjalnie toksycznych dla skóry.

Jak działają Lovi wkładki laktacyjne?

Lovi wkładki laktacyjne pomagają utrzymać bieliznę i piersi w suchości, zapewniają komfort i zapobiegają odparzeniom. Posiadają aż 4 chłonne warstwy, dzięki którym wkładki chłoną do 100 ml cieczy.

Jak stosować Lovi wkładki laktacyjne?

Wkładki Lovi przykleja się od wewnętrznej strony biustonosza. Można stosować je w dzień i w nocy. Wkładki laktacyjne marki Lovi są produktami jednorazowymi – by zachować higienę i zapobiec przeciekaniu pokarmu powinny być regularnie wymieniane.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania wkładek laktacyjnych Lovi?

Nie ma przeciwwskazań do stosowania wkładek laktacyjnych Lovi. To bezpieczne produkty przeznaczone dla kobiet w okresie karmienia piersią.


Dystrybutor

Canpol Sp. z o.o., SKA, 02-884 Warszawa, ul. Puławska 430, Polska

Producent

Changzhou Dailys Care Products Co.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.