Magnesium B6 Dr.Max, suplement diety, 20 tabletek musujących

Marka: DR.MAX
Dostępny
7,99

O produkcie

100008941

Suplement diety w postaci tabletek musujących zawierający magnez.

Właściwości

Magnez i witamina B przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. % RWS*/1 tabl.
Magnez 250 mg 66,6
Witamina B6 5 mg 357

*Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: Regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sole magnezowe kwasu cytrynowego, węglan magnezu, regulator kwasowości (węglan sodu), substancja przeciwpieniaca (glikol polietylenowy), substancja zageszczajaca (sorbitol), maltodekstryna, substancja słodząca (sukraloza), naturalny aromat cytrynowy, emulgator(guma arabska), chlorowodorek pirydoksyny

Jak stosować

Tabletkę rozpuścić w szklance wody (250 ml).

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożyci w ciągu dnia: 1 tabletka musująca dziennie,

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Spożycie w nadmiernych ilosciach może wywołać efekt przeczyszczający.

Waga

Masa netto: 77,6 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.