Magnesium B6 Dr.Max, suplement diety, 20 tabletek musujących

Marka: DR.MAX
8,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011735

Suplement diety w postaci tabletek musujących zawierający magnez.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Spożycie w nadmiernych ilosciach może wywołać efekt przeczyszczający.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Kwas (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), tlenek magnezu, substancja wypełniająca (sorbitole), substancja przeciwzbrylająca (glikol polietylenowy), maltodekstryna, substancja słodząca (sukraloza), chlorowodorek pirydoksyny, naturalny aromat cytrynowy, emulgator (guma arabska).

Jak stosować

Tabletkę rozpuścić w szklance wody (250 ml). Obecność nierozpuszczonych cząstek jest zjawiskiem naturalnym.Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. % RWS*/1 tabl.
Magnez 250 mg 67
Witamina B6 5 mg 357

*Referencyjna Wartość Spożycia.

Waga

Masa netto: 77,6 g netto

Właściwości

Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożyci w ciągu dnia: 1 tabletka musująca dziennie,

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.