Magnesium Complex Active Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,99

O produkcie

100018618

Suplement diety zawierający magnez w postaci organicznej, która jest bardzo dobrze przyswajalna przez organizm ludzki, a także potas, witaminę B6 oraz witaminę E.

Właściwości

Produkt zawiera magnez w postaci organicznej, która jest bardzo dobrze przyswajalna przez organizm ludzki. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. Zawartość/2 tabl. %RWS*/1 tabl. %RWS*/2 tabl.
Potas 150 mg 300 mg 7,5 15
Magnez 50 mg 100 mg 13 26
Witamina E 5 mg 10 mg 42 84
Witamina B6 1 mg 2 mg 71 142

Skład

Składniki:Sole magnezowe kwasu cytrynowego, chlorek potasu, substancja zagęszczająca (celuloza), stabilizator (poliwinylopirolidon), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca (celuloza), octan DL-alfa-tokoferylu, skrobia kukurydziana, barwnik (dwutlenek tytanu), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja przeciwpieniąca (glikol polietylenowy), substancja zagęszczająca (polidekstroza), substancja przeciwzbrylająca (talk), chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:2 tabletki dziennie. Dzieci od 6 do 15 lat: 1 tabletka dziennie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią mogą stosować ten produkt po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C.Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 lat

Waga

Masa netto: 57 g

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.