Magnez + B6 Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Marka: DR.MAX
9,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010020

Suplement diety zawierający magnez i witaminę B6.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: mleczan magnezu, substancja zagęszczająca (celuloza), składniki otoczki (dwutlenek tytanu, hypromeloza, alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, polidekstroza, talk), stabilizator (karmeloza sodowa), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda tabletka zawiera: Zawartość w 1 tabletce Zawartość w 2 tabletkach %RWS* w 1 tabletce %RWS* w 2 tabletkach
Magnez 48 mg 96 mg 13 26
Witamina B6 1,4 mg 2,8 mg 100 200

*% referencyjnej wartości spożycia

Waga

Masa netto: 49,5 g netto

Właściwości

Dr. Max Magnez + B6 zawiera magnez w formie organicznej oraz witaminę B6. Przyczyniają się one do prawidłowej aktywności umysłowej, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, prawidłowego metabolizmu dostarczającego energii dla organizmu oraz do zmniejszenia zmęczenia i znużenia. Magnez przyczynia się również do utrzymania równowagi elektrolitowej i prawidłowego funkcjonowania mięśni, kości i zębów.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Jedna do dwóch tabletek dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.