Magnez + B6 Premium Dr.Max, suplement diety, 50 tabletek

Marka: DR.MAX
15,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010019

Suplement diety zawierający magnez w formie organicznej.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 lat.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: sole magnezowe kwasu cytrynowego, substancja wiążąca (celuloza), emulgator (powidon K30), substancja zagęszczająca (celuloza), substancja wiążąca (skrobia kukurydziana), substancje przeciwzbrylające (karmeloza sodowa, dwutlenek krzemu), składniki otoczki (emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja zagęszczająca (alkohol poliwinylowy)), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda tabletka zawiera: Zawartość w 1 tabletce Zawartość w 2 tabletkach %RWS* w 1 tabletce %RWS* w 2 tabletkach
Magnez 100 mg 200 mg 27 54
Witamina B6 2 mg 4 mg 143 286

*%referencyjnej wartości spożycia

Waga

Masa netto: 52,5 g netto

Właściwości

Produkt ten zawiera magnez w formie organicznej, który jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm ludzki. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez przyczynia się również do utrzymania równowagi elektrolitowej i prawidłowego funkcjonowania mięśni, kości i zębów. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Młodzież powyżej 15 roku życia i dorośli: 2 tabletki dziennie.
Dzieci od 6 do 15 roku życia: 1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.